Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Що вибрати: cPanel або ISPmanager

Часто можна почути запитання від клієнтів про те, яку панель управління хостингом вибрати. Для клієнтів з країн СНД питання зазвичай зводиться до вибору cPanel vs ISPmanager. Давайте спробуємо розібратися, яка панель управління хостингом краще.

Відразу зауважимо, що ця тема суб’єктивна. У кожного клієнта індивідуальні вимоги і різні потреби. І якщо ви стоїте перед питанням cPanel або ISPmanager, то ця стаття допоможе вам прийняти рішення.

Наші партнери HOSTiQ.ua розглянули такі питання як стабільність роботи, підтримка, порівняли можливості панелей ISPmanager і cPanel та їх документацію, а також зручність використання. 

https://hostiq.ua/blog/ukr/cpanel-vs-ispmanager/

Замовити зворотній дзвінок
УВАГА!!!
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнiть зайняти місце у групі!
ВАУ!!!
Зимовий IT-табір для дітей 8-14 років. Знажка -15% до 10.12

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація