Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
Для кого

Для кого розроблена програма

15-17 років

для учнів старших класів середньої школи,

Програма навчання

Програма навчання

  • Націлена на допомогу старшокласникам, які навіть не мають спеціального бекграунду, визначитися з напрямом навчання IT-професії
Ви зможете

Після закінчення курсу ви зможете

  • Визначитись, який напрям у сфері IT підходить вам найкраще і в якому вам буде цікаво та комфортно розбиратись далі вглиб для побудови успішної кар'єри. Буде сформовано правильні очікування від тих IT-напрямів, які були вивчені на курсах. Ви зможете використовувати фундамент знань, закладений на курсах ITeensPro, для підготовки для вступу до вишу.
Форми навчання

Форми навчання в місті Харків

ITeenPro

від 2055 грн/міс

Спеціалізований курс для дітей-підлітків старших класів, розрахований на 1 або 2 роки на вибір, що дозволяє вам отримати загальне уявлення про найбільш затребувані напрями у сфері IT з метою вибору подальшої професії.

 

Програма навчання націлена на допомогу старшокласникам, які навіть не мають спеціального бекграунду, визначитися з напрямом навчання IT-професії. Вам пропонується освоїти ази програмування, зокрема технології розроблення настільних та вебдодатків; ознайомитися з поняттям баз даних; поринути у світ створення відео та анімації; спробувати свої сили у створенні середовища для комп'ютерних ігор; приміряти на себе роль керівника у світі IT-бізнесу; дізнатися, які soft skills насправді допоможуть прокласти свій шлях до будь-яких цілей та побудувати успішну кар'єру як у сфері IT, так і за її межами.

українська

1 або 2 роки

14-17 років

1 раз в неділю

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація