Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

інтенсивні програми
в комп'ютерній академії IT Step

Навчальні матеріали інтенсивних програм в Комп'ютерної Академії IT Step створені для тих, хто хоче розпочати свою кар'єру в IT або бажає отримати додаткові професійні знання і навички за короткий строк.

для всіх
- років

Ми впевнені, що кожен повинен розвиватися і отримувати знання і навички, необхідні для роботи в новому цифровому світі. Для досягнення мети від вас потрібні бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе.

Записатися

ми пропонуємо

Інтенсивну підготовку для бажаючих набути базових знань у галузі інформаційних технологій

Програми для людей, охочих стати керівниками IT-проектів

Програми для всіх бажаючих здобути додаткових навичок у сучасних цифрових професіях

переваги

Практика. Робота над своїми проектами

Викладачі-практики

Атмосфера розвитку та командної роботи

Кращий спосіб швидкого старту в IT, занурення в IT

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Інтенсивні програми Академії IT Step призначені для отримання основних знань і навичок або для вдосконалення знань в різних сферах галузі інформаційних технологій. Кожен бажаючий може знайти відповідну програму для свого рівня знань і підготовки.


Наші консультанти із задоволенням нададуть вам повну інформацію про всі інтенсивні програми Академії та допоможуть підібрати відповідний курс.

Записатися на консультацію

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше