Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Департамент кіберполіції України відкрив свій офіційний Telegram-канал.

Департамент кіберполіції України відкрив свій офіційний Telegram-канал.

На каналі публікуються цікаві новини, корисні поради та найцікавіші «фішки» від кіберполіції. Підписуйтесь на канал https://t.me/CyberpolUA.

Харківський технологічний університет "ШАГ" має Меморандум про співробітництво з Департаментом кіберполіції України. Цей документ передбачає співробітництво в галузі освіти, наукових досліджень, проведенні практики та працевлаштуванні, а також тісної взаємодії в сфері кібербезпеки.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності