Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Kharkiv IT Cluster підбив підсумки 2021 року

Рік був цікавим та багатим на події, у тому числі в освітній сфері. І нам неймовірно приємно бути частиною цього ком'юніті. 

Громадська спілка «Харківський КЛАСТЕР інформаційних технологій» — харківська громадська організація, яка з 2015 року об'єднує провідні IT-компанії, місцеву владу та вищі навчальні заклади для впровадження комплексних змін до IT-екосистеми міста.

Цілі організації — сформувати у Харкові сприятливе для IT-бізнесу середовище, просувати місто як провідну IT-локацію, підтримувати IT-community та освіту.

Академія “ШАГ” та Харківський технологічний університет "ШАГ" теж зробили свій внесок в освітні проєкти Кластера, за що й здобули нагороду. 

 

“Спасибі Кластеру, що відзначили роботу команди університетів Харкова з модернізації вищої ІТ-освіти. IT Business & IT Education - про це говорили на зборах Кластера. ХТУ "ШАГ" постійно шукає нові форми та підходи для підвищення якості підготовки ІТ-спеціалістів.” - Віталій Зайцев, ректор ХТУ “ШАГ”.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності