Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Ліцензія IT STEP School

Чи не найчастіше запитання від батьків:

  • ЯКИЙ ДОКУМЕНТ ОТРИМАЄ МОЯ ДИТИНА ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ IT STEP SCHOOL?
  • Чи буде ця освіта дійсна на державному рівні?
  • Чи зможе моя дитина вступати до державних вишів після IT STEP SCHOOL?

 

Absolutely YES!
Ми маємо державну ліцензію. Атестати наших випускників будуть відрізнятися від тих, що видають в державних школах лише назвою навчального закладу, де вони отримали середню освіту.

 

З наказом про надання ліцензії можна ознайомитися тут: https://kharkivoda.gov.ua/content/documents/1039/103817/files/200611-01-11-zagal-338%20rozp(1).pdf

 

Та документи - це не головне, головне те, що за ними стоїть.Випускники, в атестатах яких буде вказано "Приватний заклад загальної середньої освіти "Харківський ліцей ІТ СТЕП СКУЛ ХАРКІВ"":
❗️ володітимуть 2+ іноземними мовами, що буде підтверджено міжнародною сертифікацією.
❗️ матимуть надрозвинений емоційний інтелект та інші скіли, що потрібні успішній людині.
❗️ вмітимуть швидко адаптуватися до використання новітніх технологій, як інструмента для досягнення своєї мети чи вирішення задачі, навіть в сферах не пов'язаних безпосередньо з ІТ.
❗️ будуть якісно слідкувати за своїм фізичним станом.
❗️ не боятимуться жодних іспитів, бо ми беремо на себе забов'язання підготувати старшачків до ЗНО у школі. Як по предметах, так і психологічно.

 

Отже, документ буде звичайний, а школярі, що його отримають - ні!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності