Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

ХТУ “IT STEP” приєдналися до акції «Смілива гривня від НБУ»

ХТУ “IT STEP” приєдналися до акції «Смілива гривня від НБУ»

Сприяючи акції "Смілива гривня" від Національного банку України, ми не лише підтримуємо наших військових героїв, але й розширюємо знання студентів.

У жовтні в рамках цієї благодійної ініціативи ми влаштували дві захоплюючі лекції:

Лекція з української мови "Історія розвитку української мови": Ми дізналися про багатовіковий шлях української мови, її витоки, перші згадки та важливі етапи її розвитку. А також про красу нашої мови, її історичну цінність і митців, що започаткували українську в літературі 🇺🇦

Лекція з історії України "Гроші під час української революції":
Досліджуючи роль грошей, ми дізналися, як ключові історичні події вплинули на розвиток національної валюти. Викладач подарув студентам унікальний погляд на економічні аспекти та фінансові виміри національних змагань за свободу.

Говоріть українською, не забувайте нашу історію, підтримуйте націю та культурну ідентичність разом з нами! 

А також, не забувайте взяти участь у благодійній акції, кидаючи свої монетки в нашу банку. Разом ми швидше досягнемо перемоги та підтримаємо наших героїв! 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності