Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Договір про співпрацю з компанією Intellias

Нещодавно ректор ХТУ “Шаг” Віталій Зайцев разом з компанією Intellias підписали договір про співробітництво.
 
Intellias — одна з найбільших українських ІТ-компаній, яка об'єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні (Львів, Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ), Польщі (Краків) та Сербії (Новий Сад). Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей.  
 
Компанія Intellias надає студентам ХТУ “ШАГ” можливості для покращення практичних знань та навичок, участь в освітніх заходах у онлайн та офлайн форматі, відвідування лекцій та воркшопів, а також участь у технічних вебінарах  та майстер-класах. Також компанія надає інформацію про нові завдання, дослідження та розробки у сфері сучасних інформаційних технологій, у тому числі про нові методи та засоби розробки програмного забезпечення, задля розвитку наших студентів та викладачів. 
На базі компанії студенти  мають нагоду долучитись до навчання на технічних напрямках освітнього хабу IntelliStart в рамках компанії та надалі продовжувати роботу у якості спеціаліста Intellias. 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності