Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Консолідований рейтинг вишів 2020

Напередодні вступної кампанії 2020 року, вийшов черговий Консолідований рейтинг від порталу «Освіта.ua» (https://osvita.ua/vnz/rating/51741/). Цей рейтинг підсумовує місця навчальних закладів за версіями "Топ-200 Україна", "Scopus" і "Бал ЗНО на контракт".


У 2019 наш університет замикав список з 240 вишів України, на той момент йому виповнився лише рік!
Вже в 2020-му році Харківський технологічний університет ШАГ:

  • посів 172-е місце серед 241-го університету України, і це на 69 позицій краще ніж минулого року;
  • покращив свій показник на 6 пунктів, посівши 24-е місце серед 30 ВНЗ Харкова;
  • зайняв 15-е місце серед приватних вишів України;
  • хронологічно є другим по даті відкриття і 2-м в рейтингу серед університетів  "ШАГ".

 

Ми нагадуємо, що у лютому ХТУ «ШАГ» святкував лише другу річницю. Багатьом державним установам не вистачає потужності навіть просто потрапити до таких рейтингів за строк існування значно більший ніж 2 роки.


Ми дякуємо всьому педагогічному та адміністративному колективу, який доклав неймовірних зусиль для розвитку університету. Вдячні нашим студентам та абітурієнтам за довіру та сумлінне навчання. Ми дякуємо нашим партнерам компаніям SoftServe, EPAM, NIX, Huawei, Департаменту кіберполіції, кластеру «Механотроніка» та Kharkiv IT Cluster за внесок у покращення вищої ІТ-освіти.  ХТУ «ШАГ» відкритий до співпраці з іншими компаніями, державними і недержавними структурами, адже ІТ – це наше майбутнє, тож будуймо його разом.
 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності