Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Програма підтримки бізнесу від HOSTiQ.ua

Наш партнер, компанія @Hostiq.ua, проводить програму підтримки малого бізнесу України «Це — можливість!». Щомісяця серед підприємців буде розігруватися 20 000 грн. Переможець отримає весь виграш на підтримку свого бізнесу. Інші учасники можуть отримати додаткові бонуси від HOSTiQ.ua ― безкоштовний хостинг і домени. Також всі учасники отримають цікаві пропозиції від партнерів програми! Якщо ви власник малого бізнесу в Україні ― беріть участь в програмі.

Для цього перейдіть за посиланням https://r.hostiq.ua/charity-for-small-business, прочитайте правила участі, заповніть анкету і дочекайтеся результатів розіграшу. Приєднуйтесь!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності