Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Чому кожному варто отримати якісну IT-освіту?

IT STEP Academy

13.04.2023

51 перегляд

У сучасному світі, де технології стають все більш поширеними та важливими, якісні IT-курси можуть допомогти розвинути навички, необхідні для успіху в кар'єрі та особистому житті.

 

Ось декілька причин, чому важливо здобути якісну освіту в цій галузі:

Широкі можливості для розвитку кар'єри

IT-індустрія постійно зростає та розвивається. Отримання знань та навичок в IT-галузі може відкрити двері до різних робочих місць, включаючи розробку програмного забезпечення, веб-дизайн, аналітику даних та інші.

 

Зростаючий попит на IT-спеціалістів

У світі, де технології стають все більш поширеними та важливими, попит на IT-спеціалістів зростає. Закінчивши навчання у сфері інформаційних технологій, Ви зможете потрапити в одну з найстабільніших  компаній, які завжди потребують професіоналів, щоб розробляти та впроваджувати нові технології та інновації.

 

Розвиток навичок вирішення проблем

Курси програмування допомагають розвивати навички вирішення проблем, оскільки вимагають критичного мислення та здатності до аналізу. Знання у галузі IT можуть допомогти у вирішенні різних проблем, які виникатимуть в особистому житті та роботі.

 

Висока заробітна плата

Курси IT також можуть сприяти підвищенню рівня життя. У цій галузі зарплати зазвичай вищі, ніж в інших. Закінчивши освіту в Академії IT STEP, Ви зможете отримати високооплачувану роботу, яка задовольнить потреби та допоможе досягти фінансової стабільності.

 

Розвиток навичок взаємодії та комунікації

Записавшись на  IT-курси з нуля, Ви можете розвинути свої навички взаємодії та комунікації. У більшості робочих місць у галузі IT необхідно працювати в команді та взаємодіяти з іншими людьми. Отримання знань у галузі IT може допомогти розуміти, як працювати в команді та ефективно спілкуватися з колегами.

 

Можливість впливати на світ

І нарешті, отримання корисної IT-освіти в Харкові може допомогти вплинути на світ. Технології стають все більш важливими, тому завдяки знанням у галузі IT можна внести позитивні зміни у світ.

 

Саме тому пропонуємо IT-навчання в Харкові. Ознайомтесь з різноманіттям курсів в IT STEP Academy, тут Ви зможете отримати якісну IT освіту з нуля .Автор:

IT STEP Academy

Редакція IT STEP Academy

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше