Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Чому кожному варто отримати якісну IT-освіту?

IT STEP Academy

13.04.2023

202 перегляда

У сучасному світі, де технології стають все більш поширеними та важливими, якісні IT-курси можуть допомогти розвинути навички, необхідні для успіху в кар'єрі та особистому житті.

 

Ось декілька причин, чому важливо здобути якісну освіту в цій галузі:

Широкі можливості для розвитку кар'єри

IT-індустрія постійно зростає та розвивається. Отримання знань та навичок в IT-галузі може відкрити двері до різних робочих місць, включаючи розробку програмного забезпечення, веб-дизайн, аналітику даних та інші.

 

Зростаючий попит на IT-спеціалістів

У світі, де технології стають все більш поширеними та важливими, попит на IT-спеціалістів зростає. Закінчивши навчання у сфері інформаційних технологій, Ви зможете потрапити в одну з найстабільніших  компаній, які завжди потребують професіоналів, щоб розробляти та впроваджувати нові технології та інновації.

 

Розвиток навичок вирішення проблем

Курси програмування допомагають розвивати навички вирішення проблем, оскільки вимагають критичного мислення та здатності до аналізу. Знання у галузі IT можуть допомогти у вирішенні різних проблем, які виникатимуть в особистому житті та роботі.

 

Висока заробітна плата

Курси IT також можуть сприяти підвищенню рівня життя. У цій галузі зарплати зазвичай вищі, ніж в інших. Закінчивши освіту в Академії IT STEP, Ви зможете отримати високооплачувану роботу, яка задовольнить потреби та допоможе досягти фінансової стабільності.

 

Розвиток навичок взаємодії та комунікації

Записавшись на  IT-курси з нуля, Ви можете розвинути свої навички взаємодії та комунікації. У більшості робочих місць у галузі IT необхідно працювати в команді та взаємодіяти з іншими людьми. Отримання знань у галузі IT може допомогти розуміти, як працювати в команді та ефективно спілкуватися з колегами.

 

Можливість впливати на світ

І нарешті, отримання корисної IT-освіти в Харкові може допомогти вплинути на світ. Технології стають все більш важливими, тому завдяки знанням у галузі IT можна внести позитивні зміни у світ.

 

Саме тому пропонуємо IT-навчання в Харкові. Ознайомтесь з різноманіттям курсів в IT STEP Academy, тут Ви зможете отримати якісну IT освіту з нуля .Автор:

IT STEP Academy

Редакція IT STEP Academy

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності