Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Студенти ХТУ "ІТ STEP" Відзначені Подякою Від Департаменту Кіберполіції Національної Поліції України за Внесок у Протидію Кіберзлочинам

ХТУ «IT STEP»

01.08.2023

129 переглядів

Студенти ХТУ "ІТ STEP" завжди прагнуть до високих досягнень та продуктивного співробітництва з різними організаціями. І давно нашими партнерами є відділення кіберполіції національної поліції України. Завдяки їхній підтримці та співпраці, студенти ІТ-університету "ІТ STEP" стали активними учасниками боротьби з кіберзлочинами.

Один із яскравих прикладів успішної співпраці - участь студентів "ІТ STEP" в Кібервійни, де вони продемонстрували високий рівень знань та навичок у сфері кібербезпеки. Разом з кіберполіцією, наш університет став співорганізаторами Хакатону, де об'єднали зусилля для вирішення актуальних завдань з кіберзахисту.

 

Постійне покращення навчальних  програм є одним із головних пріоритетів ХТУ "ІТ STEP". Наша мета - готувати конкурентоспроможних фахівців з кіберзахисту, які зможуть ефективно протистояти кіберзагрозам. Саме тому співпраця з кіберполіцією є надзвичайно важливою, адже допомагає нам бути в курсі актуальних викликів та вимог сучасного кіберпростору.

У п’ятницю, керівництво ХТУ "ІТ STEP" було запрошені на святкування 14-річчя створення департаменту кіберполіції. Відділ кіберполіції висловив свою вдячність студентам та університету за продуктивну співпрацю в управлінні протидії кіберзлочинам та значний внесок у спільну справу з протидії кримінальним правопорушенням, які вчинені у кіберпросторі під час дії воєнного стану.  Це ще один доказ того, що наші студенти дійсно вносять суттєвий внесок у розвиток кібербезпеки в Україні. На зустрічі була присутня представниця ректорату, кандидат економічних наук, доцент, завідувачка кафедри менеджменту - Олена Дудник.

Такі ком’юніті, де представники кіберзахисту, силових структур та ІТ-сфери співпрацюють разом, а також співпраця з вищими навчальними закладами, сприяють постійному покращенню якості освіти в цій галузі. Ми пишаємося тим, що наш університет є одним із учасників цього важливого процесу.

 

ХТУ "ІТ STEP" планує і надалі розширювати співпрацю з кіберполіцією та іншими органами з метою забезпечення максимального рівня кібербезпеки в Україні. Ми переконані, що тільки спільними зусиллями можна забезпечити ефективну боротьбу з кіберзагрозами і зберегти цифрову безпеку нашої країни.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності