Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Студенти ХТУ "ІТ STEP" Відзначені Подякою Від Департаменту Кіберполіції Національної Поліції України за Внесок у Протидію Кіберзлочинам

ХТУ «IT STEP»

01.08.2023

55 переглядів

Студенти ХТУ "ІТ STEP" завжди прагнуть до високих досягнень та продуктивного співробітництва з різними організаціями. І давно нашими партнерами є відділення кіберполіції національної поліції України. Завдяки їхній підтримці та співпраці, студенти ІТ-університету "ІТ STEP" стали активними учасниками боротьби з кіберзлочинами.

Один із яскравих прикладів успішної співпраці - участь студентів "ІТ STEP" в Кібервійни, де вони продемонстрували високий рівень знань та навичок у сфері кібербезпеки. Разом з кіберполіцією, наш університет став співорганізаторами Хакатону, де об'єднали зусилля для вирішення актуальних завдань з кіберзахисту.

 

Постійне покращення навчальних  програм є одним із головних пріоритетів ХТУ "ІТ STEP". Наша мета - готувати конкурентоспроможних фахівців з кіберзахисту, які зможуть ефективно протистояти кіберзагрозам. Саме тому співпраця з кіберполіцією є надзвичайно важливою, адже допомагає нам бути в курсі актуальних викликів та вимог сучасного кіберпростору.

У п’ятницю, керівництво ХТУ "ІТ STEP" було запрошені на святкування 14-річчя створення департаменту кіберполіції. Відділ кіберполіції висловив свою вдячність студентам та університету за продуктивну співпрацю в управлінні протидії кіберзлочинам та значний внесок у спільну справу з протидії кримінальним правопорушенням, які вчинені у кіберпросторі під час дії воєнного стану.  Це ще один доказ того, що наші студенти дійсно вносять суттєвий внесок у розвиток кібербезпеки в Україні. На зустрічі була присутня представниця ректорату, кандидат економічних наук, доцент, завідувачка кафедри менеджменту - Олена Дудник.

Такі ком’юніті, де представники кіберзахисту, силових структур та ІТ-сфери співпрацюють разом, а також співпраця з вищими навчальними закладами, сприяють постійному покращенню якості освіти в цій галузі. Ми пишаємося тим, що наш університет є одним із учасників цього важливого процесу.

 

ХТУ "ІТ STEP" планує і надалі розширювати співпрацю з кіберполіцією та іншими органами з метою забезпечення максимального рівня кібербезпеки в Україні. Ми переконані, що тільки спільними зусиллями можна забезпечити ефективну боротьбу з кіберзагрозами і зберегти цифрову безпеку нашої країни.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше