Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

ХТУ "IT STEP"

Новини

09.09.2023

36 переглядів

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.

 

Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”:

  • Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш особливим.

 

Для студентів, які пройшли через період онлайн-навчання, повернення до очного навчання стало справжнім святом. Для Марії це було дуже приємним враженням. Вона додає, "У мене, нажаль, так вийшло що більшість предметів, які я обрала, в один день, тому я прям 9 годин підряд вчусь (з накладанням предмету на предмет😂), але це окей." Наполегливість і готовність до вивчення - ключові якості студента.

 

  • Мій фаворит на сьогодні це “landscape and urban design”, де нас поділили на групи і в кінці семестру треба представити проєкт відповідної (реальної) ділянки Талліну, яка потребує оптимізації.

 

Студенти відзначають різноманітність предметів і активний підхід до навчання. Це дозволяє їм не лише отримувати нові знання, а й застосовувати їх на практиці, що робить навчання цікавим та практичним.


Ольга, студентка 2 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”:

 

  • Враження позитивні, це дуже цікавий досвід навчатись в іншій країні. Уся наша група з різних куточків світу. І це дуже круто, що ми такі різні, але усіх нас поєднує спільне бажання отримати нові знання та досвід. Вдячна нашому університету за таку можливість!

 

Студенти не тільки навчаються разом, але й відкривають для себе світ культурних відмінностей, мов та традицій. Цей досвід є неперевершеним та безцінним для їх особистого та професійного розвитку.

 

Єгор, студент 2-го курсу, освітньої програми "Менеджмент в ІТ", 

  • Перше враження дуже позитивне. У нас пройшли welcome days, ми познайомилися з університетом та його правилами, пройшли квест та чудово провели час на freshmen party. Вечірка для першокурсників була чудовою можливістю розслабитися та відсвяткувати наш прихід.

 

Welcome days є важливою частиною студентського життя в іноземному університеті. Вони допомагають новим студентам знайти своє місце в навчальному середовищі та побудувати дружні стосунки.

 

  • Я продовжую поповнювати знання у сфері менеджмент та з наступного тижня у мене додасться ще один архітектурний предмет, на що я теж дуже чекаю З нетерпінням чекаю на нові предмети та можливості, які цей університет принесе мені.

Єгор активно вивчає менеджмент та вже зараз з нетерпінням чекає на можливість досліджувати нові аспекти цієї спеціалізації. Для нього стажування - це шлях до здобуття нових знань та навичок.

 

Закінчуючи це інтервʼю, ми бачимо, що студенти насолоджуються своїм стажуванням в Естонії, наділені великим бажанням вчитися та розвиватися. Цей досвід навчання в іншій країні становить важливий крок до їхнього особистого і професійного зростання. Він відкриває нові горизонти та можливості, і ми побажаємо студентам подальших успіхів у їхньому стажуванні та кар'єрному розвитку.Автор:

ХТУ "IT STEP"

ХТУ "IT STEP"

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше