Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР "КРИМ-УКРАЇНА" ТА "ДОНБАС -УКРАЇНА"

ХТУ «IT STEP»

14.08.2023

170 переглядів

З 2023 року ХТУ «IT STEP» має статус уповноваженого закладу вищої освіти для зарахування осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, для здобуття вищої освіти.

 

У сучасних умовах, коли Україна зіштовхнулася з викликами та складнощами, Харківський технологічний університет "ІТ STEP" продовжує вражати не лише своєю академічною репутацією, а й важливою роллю в створенні можливостей для здобуття освіти для абітурієнтів з Донбасу та Криму. Наступне досягнення університету - отримання статусу Освітнього центру Донбас-Україна, Крим-Україна.


Завдяки цьому статусу, "ІТ STEP" розширює свої можливості в прийомі абітурієнтів з окупованих територій та надає їм можливість здобувати якісну технічну та управлінську освіту в умовах, що сприяють їх інтеграції в український освітній та професійний простір. Це дозволяє молоді з Донбасу та Криму відчувати підтримку та відчувати себе частинами єдиної освітньої спільноти.

 

Наша мета - не тільки передати знання, а й створити підтримуюче середовище для молоді, яка зазнала важких життєвих обставин. Це включає в себе не лише академічну підтримку, але й психологічну допомогу, можливості участі в проєктах та культурних заходах.

 

Що робить "ІТ STEP" особливим, так це підхід до створення спільності та постійний рух на задоволення запитів абітурієнтів, студентів та їх батьків. Студентоцентрованість у кожному кроці та дії.. Університет розуміє важливість об'єднання студентів з різних регіонів задля успішного економічного та соціального розвитку УКраїни., тому створює можливості для культурного обміну та співпраці.


Детальніше про освітній центр "КРИМ-УКРАЇНА" ТА "ДОНБАС -УКРАЇНА" ви можете дізнатись за посиланнямАвтор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності