Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР "КРИМ-УКРАЇНА" ТА "ДОНБАС -УКРАЇНА"

ХТУ «IT STEP»

14.08.2023

44 перегляда

З 2023 року ХТУ «IT STEP» має статус уповноваженого закладу вищої освіти для зарахування осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, для здобуття вищої освіти.

 

У сучасних умовах, коли Україна зіштовхнулася з викликами та складнощами, Харківський технологічний університет "ІТ STEP" продовжує вражати не лише своєю академічною репутацією, а й важливою роллю в створенні можливостей для здобуття освіти для абітурієнтів з Донбасу та Криму. Наступне досягнення університету - отримання статусу Освітнього центру Донбас-Україна, Крим-Україна.


Завдяки цьому статусу, "ІТ STEP" розширює свої можливості в прийомі абітурієнтів з окупованих територій та надає їм можливість здобувати якісну технічну та управлінську освіту в умовах, що сприяють їх інтеграції в український освітній та професійний простір. Це дозволяє молоді з Донбасу та Криму відчувати підтримку та відчувати себе частинами єдиної освітньої спільноти.

 

Наша мета - не тільки передати знання, а й створити підтримуюче середовище для молоді, яка зазнала важких життєвих обставин. Це включає в себе не лише академічну підтримку, але й психологічну допомогу, можливості участі в проєктах та культурних заходах.

 

Що робить "ІТ STEP" особливим, так це підхід до створення спільності та постійний рух на задоволення запитів абітурієнтів, студентів та їх батьків. Студентоцентрованість у кожному кроці та дії.. Університет розуміє важливість об'єднання студентів з різних регіонів задля успішного економічного та соціального розвитку УКраїни., тому створює можливості для культурного обміну та співпраці.


Детальніше про освітній центр "КРИМ-УКРАЇНА" ТА "ДОНБАС -УКРАЇНА" ви можете дізнатись за посиланнямАвтор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше