Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Історія Java

IT STEP

10.01.2023

513 переглядів

Прийшов час поговорити про найвідомішу і найулюбленішу мову програмування — Java. Що це? Історія виникнення. Та де навчитися програмувати?

 

23 травня 1995 року  з’явилася  абсолютно унікальна і нікому невідома мова програмування. Її «батько» Джеймс Ґослінґ, програміст, який довго експериментував з різними кодами, поки не вивів додаток, який транслюється в особливий байт-код, і може працювати на будь-якій комп'ютерній архітектурі за допомогою спеціального Java-пристрою. І тепер усі початківці в ІТ, записуються на курси програмування, щоб вивчити цю мову. Як це сталося? Комп’ютерна Академія IT STEP розказує. 

 

Ґослінґ спочатку назвав своє «дитя» "Oak", що в перекладі з англійської означає «дуб». Справа в тому, що під вікном Джеймса Ґослінґа ріс дуб, який йому дуже подобався і на честь якого він вирішив назвати свою розробку. Але коли джава добре себе показала і її вже можна було робити загальнодоступною, було прийнято рішення змінити назву, так як цю, вже мала інша мова програмування.
Так чому ж саме Java? Є 3 варіанти виникнення назви, але всі вони пов’язані з кавою. Найцікавіша теорія в тому, що поки створювалася нова мова програмування, було випито дуже багато горняток кави, і тому вирішили назвати мову на честь сорту Java.Саме тому на офіційній емблемі зображено філіжанку з гарячою кавою. І зараз мільйони початківців можуть обирати курси джава для вивчення!
 

Не секрет, що програмісти, які опанували навчання ІТ та розробці на Java заробляють в 2 рази більше, ніж програмісти, які користуються іншими, менш популярними мовами. Чому? На відміну від Java проєктів, які зазвичай схожі між собою, в “іншомовних” проєктах, більше творчості, а значить, вони більш складні, тому менше айтівців зацікавлені в їх вивчені. 

 

Дуже часто новачки, які тільки планують входити в ІТ і шукають курси програмування, плутають Java та JavaScript. Але! JavaScript – це мова розробки сценаріїв, який можна використовувати при створенні Web-сторінок. Вона раніше називалася LiveScript і була створена компанією Netscape. Синтаксис JavaScript нагадує Java, але на цьому їх схожість закінчується.

А якщо ви хочете навчитися програмувати на мові Java в Харкові, отримати навички та знання, які допоможуть вам просунутись у світі ІТ, то запрошуємо Вас на курс Розробка ПЗ на JavaАвтор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності