г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!
Для дітей віком від 9 до 14 років

Безкоштовна консультація

6-й сезон Комп’ютерного
табору для школярів!

Зимові канікули – святковий та казковий період, коли діти хочуть провести час весело, активно та з незабутніми враженнями. Тому, запрошуємо в Зимовий комп’ютерний табір!

Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ – перший в Україні денний комп’ютерний табір.

День в Комп’ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор, фотографа, адміна.

Дітей чекають спеціально обладнанні аудиторії, фотостудія, новий конференц-зал. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! ЇЇ чекає безліч незабутніх позитивних емоцій та пригод у компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Ми допоможемо поринути в світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego і Ардуіно!

Game-дизайн

Ваша дитина любить грати в комп'ютерні ігри? А може йому буде цікавіше їх створювати? У таборі він зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які він зможе грати разом зі своїми друзями. Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.

Цікаве програмування і WEB-дизайн

Діти зануритися в таємничий світ програмування, спробують себе в ролі програмістів і створять свій перший Web-сайт.

Голлівуд

Ваша дитина мріє про створення свого сценарію? У цьому йому допоможуть придбані у нас знання операторського мистецтва. На майстер-класі діти знімуть фільм за сценарієм, спробують себе в ролі актора. А також самостійно озвучать і зроблять до нього дубляж. Навчаться робити постобработку і голлівудські спецефекти. Дізнаються як створювати і просувати свій блог на Youtube.

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2017:

Загальна програма:
4 дні навчання
26.12-29.12

пн.вт.ср.чт.

9:00 — 13:30

ВАРТІСТЬ

2100 грн.

для учнів МКА:

1900 грн.

Загальна програма:
4 дні навчання
03.01-06.01

вт.ср.чт.пт.

9:00 — 13:30

ВАРТІСТЬ

2100 грн.

для учнів МКА:

1900 грн.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА:
4 дня навчання
03.01-06.01

вт.ср.чт.пт.

9:00 — 13:30

2 напрямки:

Роботи та Ігри

Голлівуд і Ігри

ВАРТІСТЬ

2500 грн.

для учнів МКА:

2100 грн.

Ніяких перевантажень, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.


Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения