Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок «Основи 3D-моделювання в 3Ds Max»

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

Мрієте про творчу професію і реалізацію своїх талантів? Сумніваєтеся, що це можливо? Спробуємо довести зворотне: запрошуємо всіх від 16-ти і старше 13-го березня о 18:00 до нас в Академію ШАГ на пробний урок по 3D-графіці.

Півтори години пролетять непомітно: під менторством практикуючого дизайнера Ви познайомитеся з професійною програмою 3DsMaх, створите 3D-моделі і визуалізуєте результат. В кінці пробного уроку у вас вийде реалістична картинка змодельованих об'єктів, яку важко відрізнити від фотографії.

Ви зможете зрозуміти чи підходить Вам професія 3D-визуализатора, або Ви роздивитеся в собі дизайнера інтер'єрів, або, можливо, Вас чекає кар'єра дизайнера в гейм-індустрії.

У будь-якому випадку: не спробуєш - не впізнаєш. Вхід безкоштовний, але місць мало, тому зареєструйтеся:

Замовити зворотній дзвінок
ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ
Карантин не перешкода для знань! Дитина проведе час з користю, отримає нові знання та підтягне шкільні прогалини. Старт програм з 30.03

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація