Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Семінар «Гуманітарій в IT: з чого почати, коли немає досвіду»

Безкоштовно

Ул. Маломясницкая, 9/11

Математика і фізика в школі зовсім не заходять (не заходили), а англійської та літератури-дайте 2? Ви з тих, хто читав підручники з історії наперед, а потім шукав у кого б списати алгебру на перерві? Вітаємо – Ви гуманітарій, і в IT робити Вам нема чого. Жарт! Запрошуємо всіх гуманітаріїв від 15-ти і старше на семінар «Гуманітарій в IT: з чого почати, коли немає досвіду».

20-го лютого о 18:00 керівник 2-х IT стартапів, менеджер проектів з графіки та веб-розробки, технічний письменник і .Net розробник – Ana Mizrak розповість:

  • Гуманітарій VS “технар” – в чому відмінності?
  • Звідки взялися міфи, що гуманітаріям не місце в IT?
  • У чому специфіка входу в IT для гуманітарія, які у нас є переваги і ким ми можемо стати?

Найголовніше, Ви дізнаєтеся:

  • топ-5 необхідних кроків для входу в IT c нуля;
  • варіанти і терміни реалізації такого входу;
  • кілька реальних кейсів для входу в IT c нуля для гуманітаріїв.

Не залежно від того в чому Ви сильні, доведеться діяти. Почніть з малого – прийдіть на безкоштовний семінар. Кількість місць обмежена, тому потрібна реєстрація:

Замовити зворотній дзвінок
ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ
Карантин не перешкода для знань! Дитина проведе час з користю, отримає нові знання та підтягне шкільні прогалини. Старт програм з 30.03

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація