Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Онлайн-презентація професійної комп'ютерної освіти

Безкоштовно

онлайн

У зв'язку з карантином захід буде проведено онлайн. Посилання буде вислано в день заходу після реєстрації на сайті.

Вирішили, що пора перейти на сторону IT, але загубилися у великій кількості програм навчання і курсів? Ми в цій темі вже 20 років! Зареєструйтеся на онлайн-презентацію у Комп'ютерній Академії ШАГ - допоможемо у всьому розібратися.

28-го березня чекаємо майбутніх IT-шників від 15-ти і старше. Ми почнемо о 12:00, вас чекає презентація комплексної програми отримання IT-професії - «Професійна комп'ютерна освіта». Ця програма успішно працює у 83-х філіях в 20-ти країнах світу. По ній ми готуємо фахівців за 3-ма напрямками: Розробка ПО, мережі та кібербезпеки, комп'ютерна графіка та дизайн.

В програмі:

  • спілкування з провідними викладачами, які пояснять, чому не можна стати хорошим фахівцем за 2-4 місяці;
  • індивідуальні консультації;
  • можливість пройти пробний вступний тест;
  • розіграш подарунків і спеціальний бонус для всіх, хто прийде в цей день.

 

Якщо Ви плануєте отримати професію IT-шника, але є сумніви - реэструйтеся ! Пора діяти - Ваше життя тільки в ваших руках. А Комп'ютерна Академія ШАГ всього лише корисний інструмент, який Ви зможете розглянути з усіх боків.

 

Зареєструйтеся, будь ласка, ми будемо чекати Вас:

Замовити зворотній дзвінок
ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ
Карантин не перешкода для знань! Дитина проведе час з користю, отримає нові знання та підтягне шкільні прогалини. Старт програм з 30.03

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація