Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Спеціалізовані курси підходять дітям, які вже точно знають, в якій галузі IT хочуть розвиватися. Курси розроблені з метою дати за максимально короткий час максимум знань і практичних навичок в актуальній області IT.

Цінності

Наші цінності

Навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому.

Викладачі-практики

Викладачі Академії ШАГ - фахівці провідних IT-компаній з досвідом роботи мінімум 5 років. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних, а всі заняття проходять з реальним викладачем. Ми не використовуємо старі записи. Ви завжди можете задати питання та отримати підтримку.

Для кого

Для кого розроблена програма

Minecraft: основи програмування

Для дітей 4-5 класу

Motion-design: спецефекти і анімація

Для дітей 7-11 класу

Web-design & Tilda development

Для дітей 7-11 класу

Unity Game Creating & C# Programming

Для дітей 7-11 класу

Програма навчання

Програма навчання

  • MINECRAFT: Створення схованок і різних типів будівель, зведення мостів, розробка автоферми, виконання робіт з шахтами, створення лабіринтів, збирання і перезаряджання гармати, робота з координатами, об'єктно-орієнтоване програмуванняна JavaScript.
  • MOTION-DESIGN: Основи відео-монтажу на ПК і на мобільних пристроях, створення відео- і звукових спецефектів, створення шейпової і персонажної анімації, Movavi, KineMaster, Adobe Photoshop, Premiere, After Effects.
  • WEB-DESIGN & TILDA DEVELOPMENT: Розробка простих сайтів “під ключ” на Tilda, створення інтерактивних онлайн-презентацій, оформлення комерційних соцмереж, створення макетів мобільних додатків під Android у Figma, створення анімації для веб-проєктів. Базові навички UI / UX, верстки та анімації, роботи з різними видами контенту (тексти, звук, відео).
  • UNITY GAME CREATING & C# PROGRAMMING: Програмування конструкцій на С# в Visual Studio та ігрових додатків в Unity, особливості сучасної ігрової індустрії, проєктний менеджмент у розробці ігрових програм, робота в команді девелоперів.
Ви зможете

Після закінчення курсу ви зможете

  • MINECRAFT: Розробляти своїх агентів у Майнкрафт, що стане основою для розвитку у сфері програмування в майбутньому. Після закінчення курсу кожен учень матиме самостійно запрограмований всесвіт гри.
  • MOTION-DESIGN: Створювати рекламні ролики, інтро для YouTube-каналів, робити монтаж відео на замовлення, створювати комерційний відео-контент для соцмереж.
  • WEB-DESIGN & TILDA DEVELOPMENT: Розробляти прості сайти на замовлення, реалізуватися у професії дизайнера презентацій, створювати макети мобільних додатків під Android та прості анімації для веб-проєктів.
  • UNITY GAME CREATING & C# PROGRAMMING: Використовувати знання з програмування для розв'язання реальних задач, створювати ігрові додатки, організовувати роботу в команді девелоперів.
Форми навчання

Форми навчання в місті Харків

Minecraft: основи програмування

від 2300 грн./місяць

На прикладі популярної гри Minecraft за допомогою Minecraft Education Edition діти молодшого віку навчаться основам програмування мовою Java Script. Після закінчення курсу матимуть базові навички алгоритмізації, програмістської логіки і власний всесвіт Minecraft.

Старт навчання 7 червня.

рус / укр

2 місяця

9-11 років

пн, ср 16:30-17:50

Unity Game Creating & C# Programming

від 2266 грн./місяць

Цей курс для старшокласників, які бажають пов’язати життя з кар’єрою програмістів. На курсі діти навчаться програмувати на мові C# і застосовувати свої знання для розв'язання конкретних задач на реальних ігрових проєктах, реалізованих у Visual studio і Unity. Після завершення курсу випускники матимуть по кілька повністю готових ігрових проєктів, які можна буде монетизувати.

Старт навчання 7 червня.

рус / укр

9 місяців

12-17 років

пн, ср 19:30 - 20:50

Web-design & Tilda development

від 2266 грн./місяць

Курс підходить для дітей, які цікавляться web-дизайном і бачать своє майбутнє в інтернет-професії. Випускники курсу матимуть базові навички UI/UX, верстки, роботи з різними видами контенту (текст, звук, відео). Під час кожен студент створить 2 повністю готових до роботи сайти. Також діти зможуть: розробляти прості сайти на замовлення, реалізуватися у професії дизайнера, створювати  макети мобільних додатків під Android, створювати прості анімації для web-проектів.

Кожний окремий блок курсу - це основа актуальної інтернет-професії: розробник сайтів на Тільда, дизайнер соцмереж, дизайнер мобільних додатків, дизайнер презентацій.

Старт навчання 8 червня.

рус / укр

9 місяців

12-17 років

вт, чт 16:30-17:50

Motion-design: спецефекти і анімація

від 2266 грн./місяць

Спеціалізований курс розроблений для дітей, які бачать себе відео-криейторами. Протягом навчання кожна дитина навчиться робити якісний монтаж, створювати візуальні та звукові спецефекти. Осягнуть кілька програм від любительських (Movavi, KineMaster) до професійних інструментів дизайнерів (Adobe Photoshop, Premiere, After Effects). Кожен блок курсу буде підсумований готовим відеопроєктом. Після закінчення навчання діти зможуть виконувати комерційні відео-проєкти на замовлення.

Старт навчання 9 червня.

рус / укр

9 місяців

12-17 років

ср 16:30-19:20

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проєкти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Євген Сотник

Завідувач кафедри Мала Комп’ютерна Академія ШАГ, викладач Харківського технологічного університету ШАГ. Сертифікований спеціаліст Unity 3D, викладає IT вже понад 10 років. Основні напрямки викладання: Unity 3D, C, C++, C#. Найбільша цінність роботи викладача -- це можливість наочно бачити результати, коли студенти завершують навчання. Тому Євгеній Олександрович багато уваги приділяє вмінню своїх студентів ставити мету, аналізувати інформацію і синтезувати правильні рішення задля досягнення мети. Студент Євгенія Олександровича став переможцем у загальноукраїнському турнірі ITalent в номінації “Програмна розробка”. Паралельно з викладацькою діяльністю Євгеній розробляє ігрові проєкти у декількох інді-командах.

Яковенко Юлія

Одна з найдосвідченіших викладачок кафедри Мала Комп’ютерна Академія ШАГ. Працює з підлітками вже понад 12 років. Основні напрямки викладання дизайн та web-технології. Викладачка реалізує комерційні web-проєкти для підприємців, що дозволяє навчати студентів правильно презентувати свої доробки і спілкуватися із замовниками. У викладацькій діяльності Юлія Станіславівна багато уваги приділяє розвитку особистості кожного студента. Це допомагає відкрити потенціал і визначитися із напрямками для подальшого розвитку.

img
Зимовий IT-табір
7 - 15 років
img
Загальноосвітня середня школа IT STEP School
1 - 11 років
img
Перший ШАГ
7 - 9 років
img
Мала Комп'ютерна Академія
9 - 14 років
Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація