Компьютерная Академия ШАГ - полноценное IT-образование‎ для взрослых и детей. Мы обучаем с 1999 года. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон должен быть в формате
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок «Створення принта для футболки»

Бесплатно

вул. Малом'ясницька, 9/11

15-55

Мрієте про творчу реалізацію і цікаву професію? Можливо Ви творча людина і любите виражати себе через оригінальні образи в одязі ? Тоді Міжнародна Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує на безкоштовний майстер-клас «Створення принта для футболки».


22-го грудня о 16:30 чекаємо всіх від 15-ти і старше, кому цікаво спробувати професію дизайнера і побачити процес навчання в Академії ШАГ зсередини. Під керівництвом викладача всього за годину ви спробуєте:

  • Дізнатися навіщо потрібна растрова графіка.
  • Ознайомитись з професійною дизайнерською програмою Adobe Illustrator.
  • Власноруч створити принт на футболку за прикладом.
  • Дізнатися, що таке «мокап» і подивитися, як створена картинка буде виглядати, якщо розмістити її на футболці.
  • Підготувати Ваш малюнок до друку у типографії.

 

Сучасні IT-технології - це можливість розкрити Ваш творчий потенціал. Після майстер-класу учасники зможуть самостійно створити інші принти. Потім можна буде надрукувати свій принт на футболці і не тільки – такого мерчу не буде більше ні в кого! А найголовніше, Ви зможете визначитися чи хочете пов’язати життя із дизайном.
Участь у заході безкоштовна, але через карантин кількість місць обмежена. Щоб стати учасником заходу, зареєструйтесь, будь ласка:

Заказать обратный звонок

Этот сайт использует Cookies

Политика конфиденциальности и Правовая информация