г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Розробка мобільних додатків під Android

Про курс:

Віквід 15 до 55 років

Тривалість12 місяців (200 годин)

Розклад занятьвт та чт - кожного тижня,
пт - 1 раз на 2 тижні
19:00 - 21:00

ВартістьВід 2 292 грн/мес.

Опис

При отриманні навичок розробки мобільних додатків Ви дізнаєтеся про можливості для Android-розробників. Займете гідне місце на розвиваинотому ринку мобільних додатків! Сьогодні ринок техніки все більше і більше тяжіє до портативних пристроїв. Адже для сучасної людини важливо постійно мати доступ до Інтернету, електронної пошти, соціальних мереж. У цьому аспекті портативні пристрої значно перевершують рідкокристалічні громадини з суперпотужним процесором. Головні переваги — розмір, тривалість роботи без підзарядки і, звичайно ж, багатофункціональність.


Майбутнє за Android

452460Таким чином, варто визнати, що майбутнє ПК — у портативній, легкої та функціональної техніці — планшетах, електронних книжках, нетбуках і смартфонах — і все це в основному працює саме на операційній системі Android. Згідно зі статистикою, саме Android лідирує зараз на ринку смартфонів, займаючи на ньому більше половини всього обсягу продажів. Таким чином навчання розробці додатків під Android на сьогоднішній день украй актуально, так як кількість спеціалістів меншим ніж попит на них.


Програма навчання:

 • Мова Java із використанням IDE Eclipse, Android SDK.
 • Розробка інтерфейсу для користувачів Google Android.
 • Базові віджети і елементи інтерфейсу користувача.
 • Введення в роботу із базами даних.
 • Взаємозв’язок Google Android із SQLite.
 • Мережеве та системне програмування.
 • Клієнт-серверні рішення.
 • Мережеві протоколи та їх застосування під час розробки програмного забезпечення.
 • Графіка і створення анімації.

Ви навчитеся:

  • навичкам розробки на мові програмування Java, що дозволить, при необхідності, самостійно відточувати свої знання в програмуванні на Java під інші платформи (ядра Java, Java EE, Blackberry, і т.д.);
  • впевнено розробляти програми під платформу Google Android з використанням Android SDK;
  • проектувати і реалізовувати бази даних SQLite;
  • отримувати практичні навички в розміщенні додатків в Google Play;
  • як вибирати технології та оцінювати трудомісткість задач, як визначати час виконання робіт і як підбирати команду з урахуванням необхідної кваліфікації, а також контролювати якість виконання.

Ким ви зможете працювати?

На всіх сайтах пропонують роботу це записано двома словами Android Developer. Але якщо розглядати самий приблизний перелік варіантів, то:533bf72e3ff662.15216764

 • розробником додатків під платформу Google Android з використанням Android SDK (Android Developer);
 • розробником додатків на Java — навички розробки на мові програмування Java дозволять при необхідності самостійно відточувати свої знання під інші платформи (Windows, Core Java, Java EE, Blackberry, etc);
 • проектувальником і розробником додатків із застосуванням баз даних SQLite;
 • самостійним розробником додатків для розміщення їх на ресурсі Google Play;
 • вивчення процесу вибору технологій програмування (шаблонне проектування) дозволить — оцінювати трудомісткість задач, визначати час виконання робіт, підбирати команду з урахуванням необхідної кваліфікації і контролювати якість виконання (якості Team Leader, але на базовому рівні).

Яка зарплата вас чекає?

Напевно всіх, хто хоче оволодіти якою-небудь професією, в першу чергу цікавить питання про працевлаштування і про можливу зарплату. Саме за цими критеріями можна судити і про перспективність галузі. Так от, подивившись пропоновані вакансії на порталах працевлаштування, ви побачите, що розробка програмного забезпечення під мобільні пристрої — одне з найбільш високооплачуваних напрямків програмування.

android-app-revenue-growing-faster-than-ios-5536cc7c90За даними порталу «jobs.dou.ua», фахівці-розробники для Android отримують в Україні від 800 доларів і до 2 тисяч на місяць залежно від займаної посади, а в середньому на годину розробник може отримувати близько 30-40 доларів. І це далеко не межа. Крім того, ви можете приймати замовлення від будь-якої компанії з будь-якої точки світу, а такі замовлення не змусять себе чекати. Чому так відбувається? Все просто: в Україні є величезний інтелектуальний потенціал, який для власників зарубіжних IТ-компаній обходиться набагато дешевше, ніж кваліфіковані кадри у власній країні. За якістю виконання робіт наші фахівці нітрохи не поступаються зарубіжним. Тим не менш, пропоновані іноземними компаніями розцінки на кілька порядків вище, ніж в Україні.

Записатися

Ім'я та прізвище*
Телефон*
E-mail*

Про курс:

Віквід 15 до 55 років

Тривалість12 місяців (200 годин)

Розклад занятьвт та чт - кожного тижня,
пт - 1 раз на 2 тижні
19:00 - 21:00

ВартістьВід 2 292 грн/мес.

Базові знання:
Впевнений користувач ПК або успішне завершення курсу, знання інформатики Користувач ПК . Бажано знати основи програмування.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения