Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Крись

EPAM: Senior Software Engineer

Випускник напрямку:

Мала Комп'ютерна Академія

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я працюю на посаді Senior Software Engineer в компанії EPAM.


 

Ви створили власний стартап, розкажіть детальніше про це? 

Ідея проста – це була танцювальна платформа, але, я сказав би, не дуже легка в реалізації. Ми співпрацювали з багатьма хореографами Харкова, на платформі були курси різних стилів (Hip-Hop, High-Heels, etc). Ми запустили сайт, був налаштований продакшн, займались просуванням продукту.

 

Яку роль у вашому житті відіграла Академія та Університет "IT Step"?

Академія розвинула мислення та інтерес до IT. Університет дав базу, яка дозволила влаштуватися на роботу у найкоротший термін. Під час роботи у мене також виникали питання і я консультувався  з викладачами університету. Це було або наприкінці пари, або окремим дзвінком із запитанням. Також більшість, хто брав участь у створенні танцювальної платформи були моїми одногрупники з університету IT Step та Академії


 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії та університеті?

Не бійтеся ставити запитання викладачам, вони допоможуть розібратись з тим, що не зрозуміло, це зробить ваш шлях легшим.

Обов'язково ходіть на співбесіди, це дасть можливість зрозуміти, яких знань вам не вистачає для того, щоб отримати роботу мрії.

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше