Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Крись

EPAM: Senior Software Engineer

Випускник напрямку:

Мала Комп'ютерна Академія

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я працюю на посаді Senior Software Engineer в компанії EPAM.


 

Ви створили власний стартап, розкажіть детальніше про це? 

Ідея проста – це була танцювальна платформа, але, я сказав би, не дуже легка в реалізації. Ми співпрацювали з багатьма хореографами Харкова, на платформі були курси різних стилів (Hip-Hop, High-Heels, etc). Ми запустили сайт, був налаштований продакшн, займались просуванням продукту.

 

Яку роль у вашому житті відіграла Академія та Університет "IT Step"?

Академія розвинула мислення та інтерес до IT. Університет дав базу, яка дозволила влаштуватися на роботу у найкоротший термін. Під час роботи у мене також виникали питання і я консультувався  з викладачами університету. Це було або наприкінці пари, або окремим дзвінком із запитанням. Також більшість, хто брав участь у створенні танцювальної платформи були моїми одногрупники з університету IT Step та Академії


 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії та університеті?

Не бійтеся ставити запитання викладачам, вони допоможуть розібратись з тим, що не зрозуміло, це зробить ваш шлях легшим.

Обов'язково ходіть на співбесіди, це дасть можливість зрозуміти, яких знань вам не вистачає для того, щоб отримати роботу мрії.

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності