Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Коренков

Senior Front End Developer, Scrum Master в Chama The App, м. Амстердам:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

Chama The App, Амстердам, Нідерланди, на посаді Senior Front End Developer, Scrum Master.
Компанія - це нідерландський стартап, який розробляє онлайн платформу з продажу газу користувачам.

Що входить у ваші обов'язки?

Приймаю участь в розробці веб-додатку для управління і контролю продажу, розробляю архітектурні рішення для різних веб-додатків компанії, контролюю інший фронтенд розробників, також я є скрам мастером компанії – слідкую за процесом розробки в команді.

В яких проектах ви брали участь?

За час своєї кар'єри я приймав участь у багатьох проектах, коли працював в AB Soft, Luxoft в Україні, так і за кордоном в нідерландських ІТ-компаніях.
Ознайомитись з історією можна тут:
https://www.linkedin.com/in/vladyslav-korenkov-7577a046/

Розкажіть про найскладніший та найуспішніший проект, яким ви пишаєтесь?

В мене таких проектів було два, і обидва в час моєї роботи в одеській компаніїї AB Soft: Ring Central Softphone і Ring Central Glip.
Це були проекти з написання додатків для бізнес комунікацій з акцентом на телефонію.
Проекти були складні, насичені бізнес логікою, з багатим інтефейсом для користувачів і доволі низькорівневими рішеннями, від кодеків для аудіо до підтримки різних приладів. Ring Central Glip визначний тим, що ми реалізували повноцінну телефонію з невеликою кількістю корпоративних функцій в веб додатку, написаному на JavaScript.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Навчання в Академії визначило мій вибір професії. В процесі навчання я дуже захопився і зрозумів, що хочу бути програмістом.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії IT Step?

Програмування – це не просто професія, це стиль життя. Навчання потребує доволі багато інвестицій часу в самоосвіту та практику. Навчання не повинно обмежуватись відвідуванням занять і повинно включати в себе самостійний пошук і практику.
Не варто забувати і про соціальний аспект, оскільки зараз проекти створюються не одноосібно, а командами, тому навички спілкування і взаємодії в колективі зараз дуже багато значать. Також не потрібно це ігнорувати і в процесі свого професійного розвитку.

Це досить важка праця, але з іншого боку, це може принести вам багато задоволення і радості від повсякденної роботи, а це доволі цінний бонус і зустрічається далеко не в кожній професії.

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності