Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Бабаєв Андрій

Адміністратор систем в TRIADA Corporation:

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

В якій компанії ви зараз працюєте?

Зараз я працюю в компанії Тріада – це інженерно-виробниче підприємство в Харкові. Займаю посаду Адміністратора систем.

Що входить у ваші обов'язки?

Підтримка роботи офісу і філіалів, підтримка робочих станцій, серверів, також контроль за тендерними специфікаціями.

Яким був ваш найцікавіший та найскладніший проект?

Програма складського обліку для великого фармацевтичного холдингу, впровадження систем обліку 1С 8,3 і Sharepoint, системи IP телефонії. 

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Академія дала хорошу базу знань з програми Cisco. Особливо хочу відмітити викладача Горшкова Олексія Михайловича. Знання, які він нам дав, мені дуже знадобились. Я спокійно міг розмовляти технічною мовою зі сторонніми закордонними організаціями на тему впровадження проекту.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Вчіть теорію, вона дуже важлива. Не намагайтесь якомога швидше перейти до практики, якщо ще не освоїли процеси і базу на достатньому рівні.

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності