Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Єгор Ващук, студент 2 курсу ХТУ “IT STEP”.

У нас навчається багато талановитих студентів. Їх досягнення – це привід для гордості. Сьогодні ми познайомимо вас з Єгором Ващуком. Він навчається на 2 курсі, спеціальність «Інформаційні системи та технології»

Єгор завжди хотів бути краще, самовдосконалюватись:  «Мені не достатньо пливти за течією звичайної системи освіти, адже в майбутньому стану таким самим, як і мільйони інших.»

Так почався його шлях в ІТ-сфері. Батьки порадили йому піти до Академії «IT STEP» на трирічний курс програмування. Навчаючись, Єгор зрозумів, що програмування – саме те, чого він шукав, але усвідомлював, що треба ще багато і довго вчитись для того, щоб отримати роботу.

І після закінчення Комп’ютерної Академії «IT STEP» Єгор хотів продовжувати опановувати професію. Тому, коли прийшов час обирати ВНЗ – питання не стояло, він вирішив вступити до Харківського технологічного університету «IT STEP».

На сьогодні Єгор вдало поєднує навчання на 2 курсі та роботу. Працював із такими компаніями, як: Robocode, Sonmax Solutions, VooDoo Ecommerce, Tender.Fi, Hotel Delta, UA Kids Football United.Також, був лектором на курсі по розробці сайтів на Webflow і планує продовжувати. Зараз більшою мірою прив’язаний до нової студії під назвою do. Займається фронтендом, іноді бекендом та автоматизацією процесів на сайті.

 «Я б не сказав, що це важко поєднувати, адже ніщо, що ми насправді любимо, не є для нас важким. Хоча, звісно ж хотілося б проводити більше часу із друзями. Мені доволі легко навчатись, завдяки досвіду з роботи та курсам у минулому, але важливу роль відіграє зручний розклад занять, відсутність непотрібних предметів,  що допомагає звернути увагу на те, що для тебе справді корисно, та доступність необхідних матеріалів.»

Єгор радить майбутнім студентам ніколи не втрачати шанс, який може вже ніколи не з’явитися. Навіть якщо ви не впевнені у своїх вміннях. Бажає прагнення до самовдосконалення та великих досягнень.

«Якщо студент справді хоче досягти фундаментальних знань у тій, чи іншій професії, тоді  ХТУ “IT STEP” одне з найкращих місць для цього!»

 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності