Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Студентка ХТУ "ШАГ" перемогла в конкурсі «Scholarship в Україні»

У березні 2021 року стартував VII Всеукраїнський конкурс грантового проєкту «Scholarship в Україні».

Мета цього проєкту полягає в заохоченні і стимулюванні здатних українських студентів до вивчення перспективних сфер бізнесу, фінансово та морально підтримати розвиток української молоді.

Суть конкурсу: студенту необхідно було написати конкурсну роботу аналітичного характеру на одну з чотирьох заданих організаторами тем. Далі незалежне журі відбирає три найкращі роботи з кожної теми і автори цих робіт були запрошені на захист у м.Дніпро 27 липня.

Студент 1 курсу спеціальності «Менеджмент в ІТ» Мотрич Анна представила конкурсну роботу на тему «Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах Інтернету»  (https://codes.com.ua/sh). Анна увійшла у трійку переможців і у фіналі посіла почесне II місце.

До складу членів журі з цієї теми були запрошені:
Даценко Вікторія – декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин УМСФ, доктор філософії у галузі економіки, к.е.н., доцент; член координаційної ради з розвитку підприємництва ОДА в Дніпропетровській області;
Анастасія Кудря – маркетинг-директор у Центрі фізичної терапії SportMedRehab та запрошений викладач за спеціальністю «Маркетинг» українських вищів;
Аліна Лобова – керівника відділу маркетингу мереж кав'ярень Illusion та Basilur coffee and tea;
Юлія Істапенко – експерт у сфері управління персоналом, автор проекту YULA для малого і середнього бізнесу зі створення відділів продажу, побудові сервісу та стандартів компаній.

Репортаж з місця проведення заходу можна переглянути за посиланням  https://youtu.be/jasllaTL-7E

У VII конкурсі «Scholarship в Україні» взяли участь понад 60 студентів з усієї України.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності