Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Перша перемога в 2021-му

Вперше в історії IT STEP School Kharkiv наші учні взяли участь у всеукраїнських змаганнях оффлайн. 31-го січня у Львові відбувся турнір  з дебатів - “Всеукраїнська шкільна дебатна ліга”. Дівоча команда "Палка від дерева" у складі Марійки Мірошниченко і Поліни Конарьової перемогла! Всього змагалися 24 команди майже з усіх областей України.

Харків на турнірі представляли ще 2 команди від IT STEP School. Одна з команд Гліб Дунаєв - ведучий на шкільному YouTube і Гліб Шутов - обидва представники шкільного Парламенту. Друга: Платон Геращенко - також один з ведучих на YouTube-каналі школи та Михайло Білецький - DJ на радіо IT STEP School.

Soft skills (комунікативні навички, без яких людина не зможе реалізуватися в майбутньому) - це основа  IT STEP School на рівні з IT-технологіями та якісним навчанням звичайним шкільним предметам. Активна життєва позиція, вміння відстоювати свою думку, ставити цілі і досягати їх, не впадати у розпач, якщо не вдалося з першої спроби - всі ці властивості наші учні розвивають, просто навчаючись в школі і повинні їх практикувати в повсякденному житті. Саме тому було прийняте рішення кинути виклик самим собі відправитися до Львова. Звичайно, учасники турніру переживали, дуже ретельно готувалися, тому гідно себе показали.

Дуже дякуємо IT STEP School Lviv за організацію заходу, запрошення і гостинність. Щиро пишаємося нашими учнями і бажаємо багато цікавих перемог. Також дуже вдячні батькам за довіру до школи, виховання чемпіонів і підтримку шкільних ініціатив. 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності