Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Конференція Synergy 2021

Щороку найбільша профільна Асоціація «IT Ukraine» проводить конференції, на яких об’єднує провідних спікерів зі сторони IT-бізнесу, освіти, науки та влади.

Конференція Synergy 2021 — це платформа для обговорення ключових викликів ІТ-освіти, де учасники сміливо дискутують та пропонують власні рішення та діляться історіями успіху. Ректор нашого ХТУ “Шаг”, Віталій Зайцев, був одним з восьми спікерів ‼️

Він розповів про необхідність нових підходів та дуальну освіту. Дуальна освіта - це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогом, а практичне навчання проходить в IT-компанії.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності