Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Підписання договору про співпрацю з компанією Grid Dynamics

23 грудня ректор ХТУ “Шаг” Віталій Зайцев разом з компанією Grid Dynamics підписали договір про співробітництво.

Grid Dynamics - компанія постачальників послуг гнучкої розробки середнього розміру.

Для підприємств, які створюють інноваційні цифрові продукти та досвід, Grid Dynamics пропонує тісне співробітництво від консалтингу з цифрової трансформації до перших прототипів та доставки нових цифрових платформ у масштабі підприємства.

Завдяки договору компанія Grid Dynamics надає можливості для проходження практики та стажування студентам ХТУ “Шаг”, представникам професійної комп'ютерної освіти “Шаг”, викладачам академії “Шаг”.

На базі компанії будуть проводитись профорієнтаційні заняття та триватиме навчальний процес. 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності