Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Партнерство з Sigma SoftWare

До ХТУ “Шаг” завітали Максим Почебут, віцепрезидент Асоціації ІТ Ukraine з питань освіти, Chief Learning Officer в Sigma Software Group, та Анастасія Функендорф, співробітниця Харківського офісу Sigma Software Group, відповідальна за питання освіти. 

Ректор університету поспілкувався з нашими гостями, провів невелику екскурсію та показав наші проєкти. 

Наприкінці зустрічі був підписаний договір про співпрацю та дуальну освіту для студентів між ХТУ “Шаг” та Sigma Software Group.

Дуальна освіта - це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогом, а практичне навчання проходить в IT-компанії.

Дякуємо за зустріч!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності