Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Марія студентка 3 курсу ХТУ “IT STEP”

Під час війни, кожен з нас зіткнувся з багатьма складнощами і проблемами. 
Але головне, що ми можемо робити - це не здаватися та йти вперед! 
Саме тому, ми хочемо поділитися з Вами історією нашої студентки Рябікової Марії. 
 

Марія студентка 3 курсу ХТУ “IT STEP”, яка підчас війни вимушено переїхала до Нідерландів. 
 

«Я Маша, мені 19 і я junior frontend developer в Амстердамі. В Нідерланди я переїхала на початку війни, до цього я жила в Харкові.  Зараз я перейшла на 3й курс в ХТУ «IT STEP». Загалом, коли я обирала університет для вступу, я не вагалася, так як знала, що хочу поступити саме сюди. Тут достатньо цікава та нова освітня програма, яка  включає в себе використання нових та популярних технологій.» 
 

Коли Марія опинилася в Амстердамі, то зрозуміла, що їй потрібно чимось займатись. В той час в університеті вона почала вивчати web-розробку і дуже захопилася нею. Тому майже цілими днями Марія сиділа та розбиралася в нових для неї технологіях. Через пару тижнів вона написала пост в LinkedIn та вже за кілька годин їй почали писати роботодавці з пропозиціями на посаду trainee. Було 8 пропозицій та 5 співбесід. Дівчина обрала компанію Mobiquity, яка являється частиною Hexaware. Доречі, її одразу взяли на позицію junior, а не trainee.
 

Зі свого досвіду Марія дещо винесла та хоче дати декілька невеликих порад нашим читачам: 

  • По-перше, підвищуйте навички англійської мови. Саме високий рівень знань допоміг мені відчувати себе «вільною» людиною. 
  • По-друге, університет - круто, але не забувайте про саморозвиток. Чим більше інформації ви вчите, тим краще для вас буде у майбутньому. 
  • По-третє, обирайте те, що вам подобається. Якщо ви відчуваєте, що ви робите щось, але воно вам не подобається, то завжди є можливість переключитися на щось інше. Університет в цьому дуже допомагає, бо програма дуже різноманітна. 

Як казав Ілон Маск: "People should pursue what they're passionate about. That will make them happier".» 
 

Ми радіємо кожному успіху наших студентів і бажаємо подальшого розвитку в улюбленій справі! 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності