Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Харківський технічний університет "ШАГ" приєднався до всесвітньої спільноти HUAWEI ICT Academy

Єдиний в Україні!

Сьогодні, 5 червня, Харківський технічний університет "ШАГ" приєднався до всесвітньої спільноти HUAWEI ICT Academy, що охоплює 72 країни світу і майже 1000 університетів і коледжів. Ми єдиний приватний заклад вищої освіти в Україні, який здобув цей статус.

В цій системі співпрацюють найбільш визнані університети світу. Серед членів спільноти, наприклад:   Шанхайський університет Цзяо Тонг та Університет Фудана, Московський державний технічний університет ім. Баумана, Малайський університет та Університет Нового Південного Уельсу. Також сюди входять Політехнічна Ніцца Софія та інші інженерні коледжі, а також Шеньчженьський професійно-технічний коледж, Технічний коледж Великобританії Північно-Східного Сюррі та інші провідні вищі професійні коледжі. Загалом залучено 927 коледжів та університетів.

HUAWEI – це провідний виробник сучасних рішень у сфері комунікацій, мережевого обладнання, штучного інтелекту, великих даних та зв'язку 5G, лідер галузі на рівні з компанією CISCO.  Завдяки статусу HUAWEI ICT Academy студенти та викладачі Харківського технологічного університету «ШАГ» отримають доступ до найкращих методик, навчальних матеріалів, лабораторної бази цього виробника, та університетів мережі. Також наші студенти проходитимуть сертифікаційні іспити HUAWEI ICT Academy. Сертифікація від вендора – це перевага випускників ХТУ «ШАГ» на ринку праці не лише в Україні.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності