Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Харківська філія Комп'ютерної Академії ШАГ в режимі ONLINE

Харківська філія Комп'ютерної Академії ШАГ на час карантину повністю перейшла в режим онлайн навчання. Студенти всіх проєктів, як для дітей, так і для дорослих, отримали можливість проходити навчальну програму дистанційно. Найменші учні 7-9 річного віку, пішли на класичний карантин і продовжать своє навчання пізніше. Старші діти відвідують заняття, перебуваючи вдома і вже оцінили такі уроки по достоїнству. Дорослі студенти Академії та Харківського технологічного університету «ШАГ» також проходять своє навчання дистанційно, без шкоди для якості одержуваних навичок.

 

Приймальна комісія ШАГу працює у віддаленому режимі - у вас як і раніше є можливість приєднатися до числа студентів. Всі бажаючі можуть отримати консультації онлайн або по телефону з 9:00 до 18:00 в будні дні і в суботу з 9:00 до 15:00.

 

Ректор ХТУ «ШАГ» особисто проводить безкоштовні онлайн-консультації для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Записатися на них можна тут.

 

Також ШАГ проводить цілий ряд онлайн-заходів. Щоб відвідати їх, достатньо тільки заздалегідь зареєструватися на сайті: https://itstep.kh.ua/events. Посилання на трансляції зареєстровані користувачі отримають напередодні проведення заходів на свої e-mail адреси.

 

Отримати консультацію з будь-якого з перерахованих вище напрямків, а також дізнатися про нові онлайн проєкти можна по телефону 0504440882 або на сайті https://itstep.kh.ua/events.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності