Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Яу заощадити на контрактній формі навчання?

Напередодні закінчення подачі заяв на вступ до університетів і шкіл батьки вагаються: А що буде, якщо дитина не потрапить на бюджет? Кінець світу? Зазвичай словосполучення «контрактне навчання» видається таким опудалом. А чи це так?

Платного навчання не варто боятися. Тим більше, що законодавство України дозволяє повернути значні кошти, які батьки/студенти витратили на навчання. На практиці можна повернути 18% витрат на здобуття освіти!

Фактична знижка 18% від суми контракту!
Як отримати «подарунок від держави»?

Згідно з нормами ст. 166 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Для отримання податкової знижки платнику податку необхідно заповнити і подати декларацію до 31 грудня року, що настає за звітним.

До витрат, дозволених для включення до податкової знижки, входить і сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів:
− дошкільної освіти,
− позашкільної освіти,
загальної середньої освіти,
− професійної (професійно-технічної) освіти,
вищої освіти,
для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

До речі, платник податку, який навчається на військовій кафедрі навчального закладу, є здобувачем професійної військової освіти, тому також має право на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року на суму витрат, понесених ним на користь закладу освіти за навчання у тому числі на військовій кафедрі.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами.

✅Резюме:
Контрактне навчання - не вирок!
Навпаки - це можливість отримати бажану освіту високої якості. Наприклад, у Харківський технологічний університет "ШАГ" ви можете отримати вищу освіту за спеціальностями:
- 126 "Інформаційні системи та технології" (спеціалізації: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп'ютерна графіка та дизайн в ІТ),
- 073 "Менеджмент" (спеціалізація - Менеджмент в сфері ІТ).
Обирай Харківський технологічний університет "ШАГ", код університету в ЄДБО - 4167!

 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності