Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Як розвинути логічне мислення?

Без можливості логічно мислити неможливо виконувати навіть найпростіші повсякденні завдання. На роботі, у школі і навіть у повсякденних справах іноді людина, яка не підозрює про це, спирається на логіку. Без цього неможливо довести свою правоту у суперечці, знайти спосіб вибратися зі складної ситуації або правильно розставити пріоритети, коли потрібно ухвалити обґрунтоване рішення. Тому логічне мислення – найважливіша функція людського інтелекту, яку потрібно лише розвивати.

Важливо починати тренувати логіку ще у дитинств. У шкільні роки діти часто виконують різні вправи, вирішують головоломки, покликані навчити їх постійно об'єктивно мислити. Але в зрілому віці люди перестають приділяти достатньо уваги розвитку логічного мислення. Певною мірою це пов'язано з та щоденними рутинними справами, які часто виконуються на автоматі. Мозок - це також м'язи, які потрібно тренувати. І коли справа заходить про тренування вам здається це нудним і нецікавим, але є відповідь!

Тренувати своє логічне мислення можно під час гри. Це і весело і корисно. Завдяки сучасним технологіям такі ігри можно знайти на комп'ютері чи в вашому смартфоні, але куди цікавіше окунуться в атмосферу справжніх пригод у квест кімнаті. На цілу годину ви опинетесь у незвичній ситуації, з якої вам треба вибратися керуючись логічним мисленням та спостережливістю.

Ігрова діяльність особливо цікава дітям, але це не означає, що її не можна використовувати в освіті дорослих. Більше того, сучасні освітні дослідження доводять, що наявність ігрових елементів у навчальній програмі робить її більш доступною для студентів різного віку. Таке поєднання веселощів та навчання дозволяє розвивати себе як продуктивно, так і захоплююче. Тому квести і логічні ігри ефективні всім. А дорослі можуть грати в квест кімнатах разом із дітьми.

Квест кімнати Keyhole - одні з перших квестів в Харкові і постійно працюють над удосконаленням своїх загадок. Для Keyhole популяризація квестів стоїть у пріоритеті, тому для студентів Академії Шаг, ХТУ “Шаг” та IT Step School вони пропонують знижки на свої послуги у розмірі 25%

Квест кімнати Keyhole знаходяться в Харкові за адресою: вул. Громадянська, 5 (біля ТРЦ Нікольский) і чекає на відвідувачів щоденно без вихідних с 13 до 20 години.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності