Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Безкоштовний хостинг від HOSTiQ.ua для студентів Академії

Компанія HOSTiQ.ua і Комп'ютерна Академія ШАГ стали партнерами! Тепер студенти Академії отримають безкоштовний хостинг від HOSTiQ.ua для навчання.

 

Чому хостинг від HOSTiQ.ua

 

Студентам буде легко розібратися з функціоналом хостингу через панель керування cPanel. У ній можна керувати DNS-записами доменів, файлами сайту, доменною поштою.

 

Щоб сайти працювали швидко, хостинг використовує SSD-диски. Вони обробляють інформацію в п'ять разів швидше, ніж HDD-диски.

 

Компанія робить резервні копії всіх даних сервера. Якщо щось піде не так під час навчання, можна буде повернутися назад і все виправити.

 

Сервери хостингу розташовані в США, Нідерландах і Україні. Студенти можуть розмістити сайт на будь-якому сервері, і датацентр завжди можна змінити.

 

Оператори підтримки цілодобово допомагають клієнтам: пояснюють простими словами складні терміни, проводять по всіх етапах налаштування хостингу і дають корисні матеріали для самостійного вивчення. На складні питання підтримка відповіла в статтях Wiki, блогу и на YouTube-каналі.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності