Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Грошовий грант на навчання

Хочеш заробити гроші на навчання власним розумом? Приймай участь у конкурсі від "Scholarship в Україні" і отримай 15 000 грн на навчання в університеті «ШАГ»  або іншому закладі. 
Для кого конкурс?
Для студентів  вишів 2-5 курсів будь-яких напрямків.
Що потрібно  зробити?
Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами на сторінках конкурсу:

  • І грант - https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
  • ІІ грант - https://avtoboom.com.ua/scholarship/ «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
  • ІІІ грант - https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів». 

Написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку [email protected] для оцінки журі. Готові роботи приймаються до 14 грудня.

Всього три категорії , а отже і три переможці, які отримають сертифікати на 15 000 грн. Учасники, що займуть 2-гі і 3-ті місця також отримають грошові призи. 


Участь безкоштовна! Поки ти вагаєшся, хтось вже відправив статтю і планує, як витратити приз. Хоча кому саме дістанеться грант – не важливо, важливий досвід, який можна отримати безкоштовно! Отже мерщій реєструйся на участь!
 

Замовити зворотній дзвінок
ЗРОСТАННЯ ЦІН!
Встигніть вступити до Комп'ютерної Академії за старими цінами до 23 січня

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація