Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Грошовий грант на навчання

Хочеш заробити гроші на навчання власним розумом? Приймай участь у конкурсі від "Scholarship в Україні" і отримай 15 000 грн на навчання в університеті «ШАГ»  або іншому закладі. 
Для кого конкурс?
Для студентів  вишів 2-5 курсів будь-яких напрямків.
Що потрібно  зробити?
Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами на сторінках конкурсу:

  • І грант - https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
  • ІІ грант - https://avtoboom.com.ua/scholarship/ «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
  • ІІІ грант - https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів». 

Написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку [email protected] для оцінки журі. Готові роботи приймаються до 14 грудня.

Всього три категорії , а отже і три переможці, які отримають сертифікати на 15 000 грн. Учасники, що займуть 2-гі і 3-ті місця також отримають грошові призи. 


Участь безкоштовна! Поки ти вагаєшся, хтось вже відправив статтю і планує, як витратити приз. Хоча кому саме дістанеться грант – не важливо, важливий досвід, який можна отримати безкоштовно! Отже мерщій реєструйся на участь!
 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності