Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Нагородження переможців конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»!

Нагородження переможців конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»!


На Харківщині відзначили нагородами кращих освітян і науковців.
Урочистий захід відбувся 20 грудня за участю керівника ХОДА Олександра Скакуна та голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко.
У 2021 році в XХІІI обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» узяли участь 152 науково-педагогічні працівники з 27 закладів вищої освіти. Рішенням обласної конкурсної комісії від 14 грудня 2021 року визначені кандидатури 24 переможців та 28 дипломантів конкурсу за 11  номінаціями.
Завідувачка кафедри інформаційних технологій у ХТУ “Шаг” та викладачка в Академії “Шаг” Пономарева Надія Сергіївна стала дипломантом XXIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації “Молодий науковець”.


Щиро вітаємо пані Надію, бажаємо нових досягнень та успіхів!

Замовити зворотній дзвінок
ЗРОСТАННЯ ЦІН!
Встигніть вступити до Комп'ютерної Академії за старими цінами до 23 січня

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація