Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Нагородження переможців конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»!

Нагородження переможців конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»!


На Харківщині відзначили нагородами кращих освітян і науковців.
Урочистий захід відбувся 20 грудня за участю керівника ХОДА Олександра Скакуна та голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко.
У 2021 році в XХІІI обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» узяли участь 152 науково-педагогічні працівники з 27 закладів вищої освіти. Рішенням обласної конкурсної комісії від 14 грудня 2021 року визначені кандидатури 24 переможців та 28 дипломантів конкурсу за 11  номінаціями.
Завідувачка кафедри інформаційних технологій у ХТУ “Шаг” та викладачка в Академії “Шаг” Пономарева Надія Сергіївна стала дипломантом XXIII обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації “Молодий науковець”.


Щиро вітаємо пані Надію, бажаємо нових досягнень та успіхів!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності