г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Зустріч з Гаєм Клайманом на тему: «Як побудувати кар’єру в глобальній IТ-компанії»

Guy

В рамках Tech Bridge Israel-Ukraine гість проекту Гай Клайман, засновник і генеральний директор компанії eMonetization, 18 грудня о 11:00 зустрінеться зі студентами ВНЗ та поговорить з ними про те, як побудувати кар’єру в глобальній IТ-компанії.

Мова піде про можливу кар’єрі студента або випускника ВНЗ в швидкозростаючій IТ-компанії: про те, що таке шлях підприємця, і як молодому спеціалісту пройти цей шлях від нрядового працівника до власника глобального бізнесу, де черпати натхнення та ідеї для свого проекту.

 

Вступне слово надається Денису Довгополому, президентові бізнес-акселератора GrowthUP.

Робоча мова заходу — англійська.

 

Гай Клайман — засновник і генеральний директор компанії eMonetization Ltd, яка спеціалізується на онлайн дистрибуції та монетизації трафіку. Гай — один зі світових лідерів у цій галузі. Його команда забезпечує більше 100 мільйонів завантажень для своїх клієнтів щороку. Тільки в 2012 році цифра досягла 55 мільйонів завантажень додатків.

 

Проект Tech Bridge Israel-Ukraine організований бізнес-акселератором GrowthUP, співробітники якого з 2005 року беруть участь у формуванні української екосистеми; найбільшої в світі американської бізнес-асоціацією експатів AmBAR, засновники якої протягом останніх 15-ти років допомагають українським підприємцям робити перші кроки в Силіконовій Долині; і міжнародною конференцією SVOD (Silicon Valley Open Doors), на якій стартували перші успішні в Долині українські стартапи.

 

Основна мета проекту — дати можливість перейняти накопичений ізраїльськими компаніями та фондами досвід, зміцнити ділові зв’язки та розширити взаємодію між галузями обох країн.

 

Участь у заході безкоштовна.

Час: 11:00-13:00.

Адреса: Комп’ютерна академія ШАГ, вулиця Жилянська 128/28, Актова зала.

Реєстрація можлива за посиланням.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения