г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Затребувана ІТ-професія всього за рік! Презентація ТОПових Річних курсів в Академії ШАГ


3-курса14 липня о 19:00 відбудеться масштабна презентація Річних курсів в Комп’ютерній Академії ШАГ. Дізнайтеся більше про найбільш затребувані напрямки у сфері IT від практикуючих фахівців і отримайте можливість освоїти перспективну професію всього за 1 рік!

Багато дослідницьких організацій регулярно публікують звіти про нові тенденції на ринку праці, в яких мова йдеться про найактуальніші професії й ті, які будуть користуватися підвищеним попитом найближчим часом. Таким чином, «підказуючи», вивченням яких технологій слід зайнятися вже сьогодні. Одними з таких професій є WEB-і Android-розробники, а також розробники ігор на Unity. Більше того, оволодіти майстерністю роботи з цими технологіями тепер можливо всього за 1 рік!

Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує Вас 14 липня в 19:00 відвідати презентацію Річних курсів, де кожен зможе дізнатися про новітні віяння в сфері ІТ, про актуальність вузькопрофільної ІТ-спеціальності і рівень конкурентоспроможності майбутньої ІТ-професії, а також отримати слушні поради від практикуючих викладачів напрямків: «Розробка мобільних додатків під Android», «Створення інтернет-проектів SEO» і «Створення кроссплатформенних ігор».
Місце проведення: Академія ШАГ, вул. Жилянська, 128/28.
Час: 19:00.
Участь у заході безкоштовна за попередньою реєстрацією.

 

Зареєструватись

Ім'я та Прізвище*
Телефон*
E-mail*
Звідки Ви дізналися про презентацію?*

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения