г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

З 19 по 21 травня 2015 відбудеться перша міжнародна онлайн-конференція Travel MBA

PRIVATE PROPERTY (2)TravelMBА запускає міжнародну онлайн конференцію по запуску і розвитку географічно вільного та віддаленого лайфстайл бізнесу.

З 19 по 21 травня 2015 пройде перша міжнародна онлайн-конференція Travel MBA щодо запуску і розвитку географічно вільного та віддаленого лайфстайл бізнесу.
 

Ідея і головне завдання конференції Travel MBA — створення глобального співтовариства підприємців і однодумців з розвитку географічно вільного віддаленого бізнесу. Конференція об’єднає учасників з більш ніж 5 країн, серед яких: онлайн-підприємці, блогери, мандрівники та бізнесмени.
 

Протягом трьох днів спікери будуть ділитися своїм досвідом та напрацюваннями про те, як створювати і розвивати віддалений бізнес в різних нішах незалежно від географічної локації. В учасників буде можливість безпосередньо поспілкуватися зі спікерами, серед яких досвідчені підприємці, яскраві мандрівники, популярні відеоблогери.
 

Основні теми, які будуть розкриті на конференції:

  • Як визначити бізнес-модель для старту віддаленого лайфстайл бізнесу;
  • Як вибрати і відтестувати бізнес нішу для старту бізнесу;
  • Як використовувати інструменти Google for Work для автоматизації бізнес-процесів в проекті;
  • Як ефективно використовувати e-mail-маркетинг для збільшення прибутковості онлайн бізнесу;
  • Яку країну вибрати для юридичної реєстрації бізнесу, як запустити віддалений бізнес на створенні мобільних додатків та багато іншого.

 

Основне завдання конференції — надати учасникам необхідні інструменти і практичний досвід щодо створення віддаленого бізнесу в різних нішах і напрямках в максимально короткий термін.
Конференція Travel MBA орієнтована не тільки на тих, хто починає розвивати свій віддалений бізнес, а також на тих, хто вже володіє онлайн-бізнесом, розвиває стартап або хоче адаптувати діючий бізнес під віддалений формат.
 

Партнерами та спікерами конференції виступають представники міжнародних компаній, а саме: Олена Клочко — територіальний менеджер Google for Work у Східній Європі та СНД, Ілма насідати — керівник з маркетингу компанії MailerLite, Артемій Сурін — творець міжнародного співтовариства мандрівників ONELIFE, Томас Гріжас — організатор AirBNB спільноти в країнах Балтії, Євген Євтухов — керівник радіостанції DJFM, Денис Довгаль — творець спільноти Travel MBA.
 

«Сьогодні кожен може створити свій віддалений прибутковий онлайн-проект, роблячи те, що подобається, і конференція Travel MBA саме про це. Головна мета конференції не тільки дати всі необхідні інструменти, знання і рекомендації по старту власного онлайн-проекту, але і створити глобальне співтовариство однодумців предпрімателей і мандрівник », — зазначає Денис Довгаль, ідеолог конференції Travel MBA.
 

Участь у конференції повністю безкоштовне, для цього потрібно пройти попередню реєстрацію на сайті.
 

Контактна інформація:

Денис Довгаль — організатор проекту

[email protected]
 

Катерина Ганус — PR-менеджер

[email protected]
 

Сторінка реєстрації на конференцію:www.conference.travelmba.net

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения