г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Як створити один із найуспішніших стартапів?

 

Petcube-team-with-dogs укрВсі знають про український стартап Petcube — проект, який здобув славу одного з найвідоміших українських стартапів у всьому світі.

Запрошуємо всіх на майстер-клас «Як створити один із найуспішніших стартапів?» із со-засновником Petсube  Алексом Нескіним, який відбудеться 29 вересня в 19:30, в конференц-залі Комп’ютерної Академії ШАГ. На зустрічі Алекс поділиться з учасниками історією про те, як він разом з групою однодумців пройшов непростий шлях від ідеї і реалізації проекту до команди в 30 осіб із офісами в Києві, Сан Франциско і Шеньжені.
Крім цього, ви дізнаєтеся багато нового про відомий стартап Petсube і про складнощі роботи в Китаї.
Учасників чекає захоплююча історія успіху, а найголовніше — можливість поставити запитання.

Petcube — це стильний куб з алюмінієвим корпусом, що містить ширококутну камеру, керований лазер, мікрофон і динамік. Він підключається до мережі Wi-Fi і дозволяє користувачам бачити своїх домашніх тварин, розмовляти і грати з ними за допомогою смартфона, коли нікого немає вдома. Використовуючи камеру, ви можете робити фотографії своїх улюблених собак і кішок, ділитися знімками зі своїми друзями через спецільний додаток.

На сьогоднішній день, Petcube продається у всіх великих магазинах світу, а зовсім недавно команда отримала інвестиції на 1 млн. доларів і продовжує підкорювати світ.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Зареєструватися

Ім'я*
Прізвище*
Телефон*
E-mail*
Звідки Ви дізнались про захід?*

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения