г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Хакатон Digital Monkey

DMonkey_640x455_stat11 грудня в Києві кращі представники світу цифрового бізнесу зберуться на самій гарячій вечірці року, що минає — Digital Monkey 2015.

Гучна галузева подія пройде на території творчого майданчика Fedoriv Hub в самому центрі міста. Фрілансери і представники популярних діджитал-агентств прийдуть сюди, щоб поділитися з гостями своїм досвідом створення успішних ідей і унікальних проектів. Метою Digital Monkey є розвиток нової галузі маркетингу на території нашої країни. Зібравши в одному місці експертів і фахівців сфери digital, захід створює не тільки цілеспрямований ринок, а й відкриває нові таланти, в руках яких майбутнє цифрового маркетингу.

Організатори конференції приділяють особливу увагу проведенню Хакатона. Зареєструвавшись на порталі, в ньому може взяти участь кожен, хто має відношення до сфери маркетингу. Хакатон складатиметься з п’яти завдань, які необхідно буде вирішити за визначений час прямо на території Fedoriv Hub. За польотом думки учасників стежитимуть всі гості і представники кращих digital-агентств країни. Визначить переможця суворе журі експертів, які володіють величезним досвідом і зможуть відмітити приховані таланти будь-якого учасника.

Той, хто проявить унікальну креативність, витримку і незвичайний підхід до вирішення завдання, буде визнаний переможцем конкурсу. В результаті молодий фаворит зможе отримати визнання кращих експертів digital-маркетингу і розраховувати на тісну співпрацю з діджитал-агентством своєї мрії. Якщо ви молодий, креативний і впевнений у своїх силах, приходьте 11 грудня в Fedoriv Hub, Київ. Ми допоможемо вам заявити про себе у світі діджитал.

Більше інформації на сайті івенту: http://digitalmonkey.com.ua

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения