г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Ветерани АТО закінчили навчання на безкоштовному IT-курсі

7 квітня о 12:00 в Комп’ютерній Академії ШАГ пройшло вручення дипломів ветеранам АТО, які пройшли безкоштовне навчання в рамках соціального проекту з адаптації до мирних умов наших захисників, що повернулися з війни, на курсі «Створення і просування WEB-проектів». Програму навчання було розраховано на 6 місяців.

Після закінчення курсу слухачі отримали всі необхідні знання та навички для початку кар’єри WEB-розробника та створили своє власне портфоліо.

Даний соціальний проект проходив в рамках безкоштовної програми навчання для демобілізованих ветеранів та інвалідів АТО з метою допомогти їм соціально адаптуватися до мирного життя і отримати нову перспективну професію.

Воїни АТО, повертаючись до мирного життя, переживає неабиякий стрес. Бійці, особливо першої та другої хвиль мобілізації, пішли воювати на хвилі патріотизму. Коли вони повернулися, то очікували побачити змінене суспільство. Насправді ці зміни відбуваються повільно, відповідно суспільство та держава повільно реагують на потреби наших захисників. Керівництвом КА ШАГ було прийнято рішення по створенню безкоштовної програми для демобілізованих ветеранів та інвалідів АТО. В п’ятницю відбувся вже другий випуск дипломованих ІТ фахівців.

Володимир Романюк – викладач КА ШАГ

«Якщо ви хочете завоювати світ, почніть працювати в інтернеті»

У 2014 році пішов добровольцем на фронт, до війни працював приватним підприємцем, займався спортом, пробував себе в різних професіях, але так і не знайшов справи по душі. Війна змінила світогляд Володимира, у 2015-му коли повернувся до мирного життя, зрозумів: щоб змінити світ необхідно починати з себе. Саме в цей час в інтернеті побачив інформацію про безкоштовне навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ.

“Спершу було важко пристосуватися, до навчального процесу, але допомога викладачів та бажання мінятися мотивувало не здаватися. Коли знань стало достатньо, пройшов додаткові курси викладачів і почав викладати у дітей. Ночами готувався, складав методички, учбові плани…

Соціальний проект по адаптації воїнів АТО академія проводить постійно і зараз я викладаю ІТ дисципліни у своїх побратимів. Ми з ними говоримо однією мовою, я знаю як їм все пояснити, я розумію які проблеми їм доводиться долати. Більшість приходить з нульовими знаннями у цій сфері і я намагаюся пояснити як зміниться їхнє життя, я вчу їх боротися. Раніше мої настанови рятували життя молодих бійців, сьогодні мої знання допомагають їм вижити у мирному житті”.

Валерій Жмак

“Цей диплом – лише початок мого нового життя! Дякую ШАГівцям за підтримку та довіру! Я вірю, що не зважаючи на мої фізичні особливості, попереду у мене лише перемоги!”

Кадровий військовий, комісованний за здоров’ям в квітні 2016.

“Я повернувся з війни і збагнув, що мені немає місця в цивільному житті: не міг влаштуватися на роботу, на співбесідах мені всі відмовляли, адже маю фізичні вади, я майже зневірився…

Дякую КА ШАГ за можливість змінити життя, дякую моєму наставнику Володимиру – його приклад надихає. Вже під час навчання я створив свою веб студію webforyou.com.ua та готовий працювати”

Андрій Коваль

“Кажуть, краса врятує світ, сперечатися не буду, але на мою думку світ врятує людяність та небайдужість”

Андрій Коваль був демобілізованій у 2015 році, до війни займався маркетингом та мав намір повернутися у професію. Ще на фронті зрозумів, щоб стати фахівцем високого рівня необхідно вчитися новим технологіям. Коли повернувся почав шукати необхідни курси, та додаткова освіта потребувала додаткових коштів. Саме в цей час в інтернеті КА ШАГ анонсувала безкоштовний набір на навчання для воїнив АТО.

Сьогодні Андрій вже отримав своє перше замовлення від Fashion Globus Ukraine на створення інтернет магазину.

Ми пишаємося нашими випускниками і віримо, що все у них буде добре!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения