г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Велике дводенне відкриття STEP IT Academy Azerbaijan

00614-го вересня відбулося урочисте відкриття філії STEP IT Academy в Баку.

На церемонії відкриття взяли участь президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв, міністр освіти Микаил Джаббаров і генеральний директор STEP IT Academy Дмитро Корчевський.

STEP IT Academy Azerbaijan перший в історії академії філія створений в партнерстві з міністерством освіти. Президент ознайомився з роботою, виконаною в академії, створеної на базі капітально відремонтованого Бакинського професійного ліцею номер 9.

В почала діяти в Баку академії можуть здобувати освіту 2100 осіб у віці від 8 до 55 років. В даний час для навчання в Академії IT STEP документи подали 210 осіб. Очікується, що до кінця року їх кількість сягне 500 осіб. В академії будуть функціонувати 17 комп’ютерних класів, робототехніка, художня студія, 4 спеціалізовані лабораторії графічного дизайну і фотостудії.

16-го вересня у зв’язку з початком діяльності академії був проведений день відкритих дверей, на якому була надана можливість побачити STEP IT Academy Azerbaijan зсередини і познайомитися з навчальним закладом.

Програма дня відкритих дверей складалася з екскурсії по будівлі академії, презентації навчальних планів і програм та заходи, в якому були детально роз’яснені плани і перспективи академії, а також переваги партнерства з академією.

На заході зі своїми вітальними промовами виступили директор державного агентства з фахової освіти при Міністерстві освіти Азербайджанської Республіки прізвища Мустафаєв і депутат Міллі Мяджліса Таїр Міркіщілі, генеральний директор STEP IT Academy Дмитро Корчевський, директор бакинського офісу компанії Lenovo Расим Бахиш, а також директор STEP IT Academy Azerbaijan Олексій Слєпцов.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения