г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

В Україні завершився наймасштабніший Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт»!

13090100_1748426455395047_1546782722_n10 000 студентів з України, Казахстану, Естонії, Білорусі, Литви взяли участь в Міжнародному ІТ-Чемпіонаті «Золотий Байт»!

230 лідерів ІТ-індустрії оцінювали проекти, котрі можуть змінити технологічну історію світу та стати наступними «єдинорогами». Фінал Чемпіонату зібрав 100 найсильніших проектів, які боролись за призовий фонд у розмірі 500 000 грн.

«Золотий Байт» проходить за підтримки провідних комапній InterSystems, Intel, Dell, Microsoft, Wolf, Logitech, Stearling Studio. Організатором Чемпіонату є Міжнародна Комп’ютерна Академія ШАГ.

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» — платформа стартап-індустрій для пошуку нових ідей і талантів. Головні цілі – стимулювати молодих спеціалістів впроваджувати інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам і венчурним фондам у пошуку сильних проектів, розкрити потенціал України в сфері ІТ на міжнародній арені. Платформа, де молоді ІТ-спеціалісти можуть отримати експертну думку від світових гуру галузі, налагодити контакти і, найголовніше, — залучити інвестиції для розвитку свого проекту.

Для відбору проектів фіналістів були запрошені визнані гуру ІТ-індустрії: Олександр Ольшанський (президент «Інтернет-інвест»), Маргарита Остапчук (спеціаліст інформаційних технологій компанії Microsoft Ukraine), Денис Пасічник (технологічний євангеліст компанії Microsoft Ukraine), Юрій Миколишин (маркетинг-директор Intel Україна), Олександр Оленев (Менеджер освітній і мейкерських програм Intel в Україні та в країнах СНД), Євгеній Демченко (керівник групи веб-дизайну 1+1 медіа), Олексій Смєхов (креативний директор SPN Communications Ukraine), Андрій Міліневський (Директор по діджітал-трансформації компанії Київстар), Олександр Попов (співзасновник і керуючий партнер компанії Terrasoft) та багато інших.

В рамках фіналу учасники презентували різноманітні проекти:

  • Проект Smart city з розумною системою освітлення, контролем якості повітря, а також із захистом від велокрадіжок і автоматичним викликом поліції.
  • Розумний браслет, котрий передає дані про людину при рукопотисканні.
  • Маніпулятор переміщення предметів для людей з обмеженими можливостями.
  • Kids GPS tracker для забезпечення безпеки дітей і передачі їх місця знаходження.
  • Програма для збільшення кількості робочих місць і контролю за чиновниками.
  • Проект для зменшення ризику ДТП і контролю технічного стану автомобіля через смартфон.
  • Бібліотека книг із додатковою реальністю.
  • Мобільний додаток для пошуку вільного місця на парковці.
  • Розумний апарат для приготування коктейлів із керуванням через мобільний пристрій та багато інших.

Кращим стартапом був визнаний проект студентів із Луцька для аграрного сектору – інноваційний підхід до вирощування урожаю за допомогою сучасних технологій – MAGS, нова технологія, яка допоможе компаніям збільшити урожай і значно підвищити свої доходи.

13073103_1748438722060487_2007357451_oОрганізатором Чемпіонату є міжнародна Комп’ютерна Академія ШАГ за підтримки Міністерства освіти України та Київської міської держадміністрації. Партнерами є InterSystems, Intel, Dell, Microsoft, Wolf, Logitech, Stearling Studio та інші лідери ІТ-сфери.

Учасники отримали можливість реалізувати свої ідеї та розпочати успішну кар’єру, оскільки багато фіналістів отримало пропозицію пройти стажування та працювати в кращих ІТ-компаніях і креативних агентствах, а найцікавіші проекти – ґранти на розробку, що стало можливим завдяки масштабній підтримці Чемпіонату з боку міжнародних ІТ-компаній.

Вся інформація про Чемпіонат «Золотий Байт» є доступною на сайті www.goldenbyte.org

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения