г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

В Києві відбудеться Augmented Reality MeetUp version 2.0.

Augmented Reality MeetUp version 2.0 (1)30 жовтня в Києві відбудеться Augmented Reality MeetUp version 2.0. Це вже друге за рахунком подія в столиці, яке присвячене технологіям доповненої реальності! Найперша зустріч пройшла в жовтні 2014. І ось через рік компанія Brainberry Global знову готова здивувати всіх гостей новинами зі світу Augmented Reality.

За рік команда компанії провела сотні годин брейнсторминга та активної роботи, щоб представити громадськості перший в світі сервіс відеоповідомлень з технологією доповненої реальності, яка генерується самими користувачами! На питання «як це можливо?», «Що з ці робити?» І головне «кому і навіщо це потрібно?» Максимально ясно дадуть відповідь представники компанії Brainberry Global. А щоб гостям не було нудно організатори задумали не просто конференцію, а інтерактивне спілкування, обговорення реальних кейсів, майстер-клас по тому як можна застосувати технологію в житті, бізнесі, рекламі та ін. Ну і найприємніше, що найактивніших і креативних чекатимуть класні подарунки.

Захід пройде в коворкінг #MediaHub, який знаходитися недалеко від станції метро Арсенальна за адресою вул. Суворова 4/6. Атмосфера обіцяє бути легкою і невимушеною. А щоб повністю зануритися в світ доповненої реальності і брати участь в інтерактиві необхідно завантажити в свій смартфон безкоштовний додаток Minute of Life, яке доступне як на App Store, так і на Google Play.

Ми чекаємо не тільки фахівців зі сфери ІТ та Маркетингу, але й активних, креативних і допитливих особистостей! Буде весело, цікаво і дуже augmented!

30 жовтня 19:00 вул. Суворова 4/6 коворкінг #MediaHub

Деталі на сайті заходу: http://events.brainberryglobal.com/

І на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/events/1484873165148461/

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения