г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

Українські мейкерспейси, майстерні та спільноти зможуть взяти участь у Європейському тижні мейкерів

twitter_EMW3

Європейська комісія визначилася з датами проведення наймасштабнішої в історії мейкерства події – European Maker Week.

З 30 травня до 5 червня у великих та малих містах 28 країн Європи пройде хвиля різноманітних публічних мейкерських подій. До участі запрошена і Україна.

Протягом цілого тижня під гаслом Європейської комісії українські учасники матимуть можливість провести майстер-класи, хакатони, конференції, виставки стартапів та воркшопи на будь-яку мейкерську тематику, а також провести тематичні зустрічі або змагання між різними спільнотами.

Організатори події – Європейська комісія та Maker Faire Rome зазначають, що для того щоб взяти участь у мейкерському тижні потрібно зовсім небагато – приміщення для проведення івенту, цікавий формат заходу і звичайно ж мейкери . Тому очікується, що у Європейському мейкерському тижні візьме учать рекордна кількість учасників різного рівня і спеціалізації.

Для координації та допомоги початківцям у питаннях організації івентів Європейська комісія ініціювала обрання амбасадорів European Maker Week у кожній країні. В Україні Європейський тиждень мейкерства координуватиме виконавчий продюсер Kyiv Maker Faire та співзасновник Maker Hub Юрій Власюк.

Для участі у European Maker Week необхідно зареєструватися, надіславши заявку на імейл [email protected] до 19 квітня.

Усі учасники європейського тижня отримають офіційний статус учасника European Maker Week, стануть частиною глобального тренду мейкерського руху, а також будуть анонсовані на всю Європу. Але в першу чергу, кожен із учасників події отримає можливість заявити про себе, привернути увагу суспільства до розвитку мейкерського руху і зробити мейкерство ще доступнішим для кожного.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения