г. Харьков, Ул. Маломясницкая, 9/11

По вопросам
поступления:

Учебный отдел:  +38 (057) 716-03-17

Бухгалтерия:      +38 (057) 768-08-60

У Казахстані відбудеться найбільша технологічна конференція Центральної Азії TechConnect.Tech

TechConnect_Poster (2)12 листопада в Астані пройде перша найбільша в Центральній Азії технологічна конференція TechConnect.Tech. Більше про конференцію дізнатися тут.

У столиці Казахстану зустрінуться 150 інвесторів, засновники 100 найкращих стартапів і 1500 гостей з Центральної Азії, США, Європи та СНД.

Конференцію відкриє президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Доповідачами на TechConnect.Tech стануть 20 світових експертів з венчурних інвестиціій та інновацій. Серед них інвестори Каушал Чокші (міжнародна мережа інвесторів Cross Border Angels), Марта Емерсон (венчурний фонд Scaale Group) та Ігор Шойфот (венчурний фонд TMT Investments). Інноваційними стратегіями розвитку бізнесу з гостями поділиться всесвітньо відомий експерт в маркетингу і соціальних медіа Мартін Шервінгтон, автор бестселера «The Lean Entrepreneur» Брент Купер та інші. Більше про спікерів конференції можна дізнатися тут.

Крім тематичних панелей і доповідей у рамках події будуть організовані зустрічі з прем’єр-міністром Карімом Масимовим та членами уряду Казахстану, керівниками найбільших компаній країни та IT-підприємцями з Європи та СНД. 100 стартапів з Європи, США, СНД і Центральної Азії представлять свої проекти у зоні Експо.

Головний приз конференції в $25 000 отримає команда, яка виграє Битву стартапів (Startup Battle). Подати заявку на участь у битві може будь-якій стартап на цій сторінці. Серед зареєстрованих учасників професійне журі обере 10 найкращих стартапів, яким організатори нададуть безкоштовний трансфер і проживання в Астані, а також інтенсивні пітчінг-тренінги від менторів з Кремнієвої долини.

Також будуть обрані 90 стартапів, які отримають можливість продемонструвати свої проекти на конференції безкоштовно. Їм організатори нададуть знижку в 70% на проживання в Астані у готелях-партнерах конференції. Подія організована Міністерством з інвестицій та розвитку Республіки Казахстан, Національним агентством з технологічного розвитку, Асоціацією «Болашак» і міжнародним бізнес-акселератором Happy Farm. Слідкуйте за новинами на сайті TechConnect.Tech і в Facebook.

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения